• Ново
Инктастичен Предучилишен Диносаурус Назад Во Училиште Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастичен Предучилишен Диносаурус Назад Во Училиште Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Симпатичен диносаурус ја сакам Маичката за Деца од предучилишна возраст за враќање на училиште или како 1-ви ден од пред-к подарок за учениците мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Предучилишна Диносаурус Назад Во Училиште Дете Краток Ракав Маица Унисекс Бура Camo 2t. Предучилишна диносаурус Дете Маица со сакам предучилишна понуда е совршен за пред-к наставник или момчиња и девојчиња на нивниот прв ден на училиште. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. пред к студент 1-ви детска облека подарок дете дете од предучилишна возраст дете облека hws.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00