• Ново
Јуелијанкси Женски Празник Тркалезен Врат Ремен Со Копче Џебен Фустан Летна Плажа Миди Замав Фустан

Јуелијанкси Женски Празник Тркалезен Врат Ремен Со Копче Џебен Фустан Летна Плажа Миди Замав Фустан

Buyers rating:
DEN 516.64

Износ

Големина : S Биста : 92cm/36.22" Должина : 93cm/36.61" Големина : M Биста : 96cm/37.80" Должина : 94cm/37.01" Големина : L Биста : 100cm/39.37" Должина : 95cm/37.40" Големина : XL Биста : 104cm/40.94" Должина : 96cm/37.80" Големина : xxl Биста : 108cm/42.52" должина : 97cm/38.19" Жени Одмор Тркалезна вратот ремен копче џеб фустан летна плажа миди замав фустанкарактеристики : ❥дизајн : Летен Секојдневен мини фустан, Без ракави Со Шик вратоврска Половината Напред е модерен и поелегантен. ❥Прилика : Едноставниот Дизајн Го Прави Совршен за Секоја Случајна пригода. Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека. ❥ Натпревар : одличен удобен фустан, соодветна должина на бутот, едноставен, но никогаш надвор моден симпатичен фустан. Погоден за носење во пролет, лето и fall. Одличен пар со патики за секојдневен изглед или сандали за шармантни емисии! ❥Ткаенина : Имитација на памук, тој е многу Мек, Удобен,Растеглив и Лесен, Не проѕирен. ❥ Забелешка : Се препорачува Миење Раце. Машина за перење во ладна вода со торба за перење. Ве молиме, не паѓајте суво или белило. Сезона : Лето : Женски Повод : Дневно, Секојдневен Стил : Секојдневен Јака : Тркалезна Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1x Dress Size Bust Length S92cm/36.22"93cm/36.61"M96cm/37.80"94cm/37.01"L100cm/39.37"95cm/37.40"XL104cm/40.94"96cm/37.80"XXL108cm/42.52"97cm/38.19"Size : SBust : 92cm/36.22"Length : 93cm/36.61"Size : MBust : 96cm/37.80"Length : 94cm/37.01"Size : LBust : 100cm/39.37"Length : 95cm/37.40"Size : XLBust : 104cm/40.94"Length : 96cm/37.80"Size : XXLBust : 108cm/42.52"Length : 97cm/38.19" Материјал : женскиот врв е изработен од мека ткаенина која е пријателска за кожата, лесна и удобна за носење цел ден. Карактеристики : кул чувство,удобно носење, покажуваат слаби, долги нозе,женски облини,женственост секси и софистицирани, одговараат со пар гладијаторски сандали високи до колена за сладок изглед. Повод : Секојдневен мини фустан за жени плажа,забава,свадба, дипломирање.Фустан за забава,фустан на плажа, Облечете го со вашиот омилен ѓердан и сандали за прекрасна секојдневна летна облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дозвола-Продажба Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Миди Сплит Со Врат И Одблесок И2К Мода Елегантна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дозвола-Продажба Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Миди Сплит Со Врат И Одблесок И2К Мода Елегантна

Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница.НА�

DEN 574.08
Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Цветен Дезен Фустан V - Вратот Миди Фит И Одблесокот Y2K Мода Елегантен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Цветен Дезен Фустан V - Вратот Миди Фит И Одблесокот Y2K Мода Елегантен

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни Ќе ви донесеме висококвалитетна услуга по пр�

DEN 438.24
Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Миди Фит И Блесок Секојдневно Секојдневен Елегантен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Миди Фит И Блесок Секојдневно Секојдневен Елегантен

Прво се придржуваме до клиентот €Внимавајте на инспирацијата за трендови, ексклузивни соработки со бр�

DEN 1.33
Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна

Машински Материјал За Перење : овој женски летен фустан е изработен Од Полиестер.Ткаенината е многу мек�

DEN 2.67
Есенски Фустан Женски Макси Фустан Со Џебови Цветен Секојдневен Летен Памук Без Ракави Печатен Дневен Женски Фустан Од Гроздобер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Есенски Фустан Женски Макси Фустан Со Џебови Цветен Секојдневен Летен Памук Без Ракави Печатен Дневен Женски Фустан Од Гроздобер

Тип на шема : Прилика За Печатење : дневно ве Молиме дозволете 13см да се разликува поради рачно мерење, бл

DEN 287.52
Обични Фустани За Жени Вратоврска Половината Фустан Ретро Краток Женски Вратот Наметка Елегантен Ракав Фустан Партиски Клуб
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Фустани За Жени Вратоврска Половината Фустан Ретро Краток Женски Вратот Наметка Елегантен Ракав Фустан Партиски Клуб

Пол : Женаоваа здолниште е добро исечено и меко, што го прави одличен избор.Стил : Елегантен, секојдневен�

DEN 255.84