• Ново
Paptzroi Женски Моден Секојдневен Фустан V-Вратот Краток Ракав Фустан Ремен Отворен Грб Фустан Моден Принт Фустан Работни Фустани Жени Замав Фустани За Жени Обични Жен

Paptzroi Женски Моден Секојдневен Фустан V-Вратот Краток Ракав Фустан Ремен Отворен Грб Фустан Моден Принт Фустан Работни Фустани

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Без Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Сезона : Содржина на летен пакет : 1 ПАРЧИЊА Формални Сарафани Со Средна Должина Плус Големина со Табела За Ракави : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Половината : 90см/35.43" Колк : 101см/39.76" Должина : 80см/31.50"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Половината : 95см/37.40" Колк : 106см/41.73" ДОЛЖИНА : 81 CM/31.89"големина : l сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 105cm/41.34" половината : 100cm/39.37" хип : 111 CM/43.70" ДОЛЖИНА : 82 CM/32.28"големина : xl сад : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 110cm/43.31" половината : 105см/41.34" колк : 116см/45.67" Должина : 83см/32.68"големина : Ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 115см/45.28" ПОЛОВИНАТА : 110СМ/43.31" колк : 121см/47.64" должина : 84см/33.07" големина : големината на пакетот е различна, МОЖЕТЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ и нашата големина Е Азиска големина кошула фустани жени партија облека за жени. Стил на дизајн : Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики, Стилски И Моден Ве Прави Попривлечен Женски Моден Секојдневен Фустан В-Врат Ремен За Фустан Со Кратки Ракави Отворен Грб Секси Фустан Моден Фустан За Печатење Ве молиме Имајте Предвид дека Постојат Мали Разлики Во Бојата и Големината Поради Некои Неодоливи Фактори Обични Фустани Со Ленти за Жени Кратки Фустани За Враќање Дома. Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа. Обезбедува Лесна Удобност Заедно Со Мека И Топла Функција. Лесна Мека Ткаенина За Удобна Женствена, лесна За Носење, без Брчки Изработена е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлива За Секојдневно Носење, Погодна за Вежбање, Фитнес, Трчање, Секаков Вид Тренинг или Секојдневна Употреба. Ткаени Макси Фустани За Жени Тексас Фустани Без Ракави за Жени. Применливи Сцени : Секојдневен, Плажа, Дома Секојдневно, Носење, Забава, Клуб, Патување, Пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Слаби Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет, Aut И Зима. Фустан Со долги Ракави Женски Секојдневни Печатени Кошули За Фустани Со Долги Ракави за Жени. Материјал : Изработен Е Од Мек Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Свечени Фустани За Жени над 40 Фустани Со Породилни Монистра.

Карактеристики

Производи во категоријата

Обични Фустани За Жени Вратоврска Половината Фустан Ретро Краток Женски Вратот Наметка Елегантен Ракав Фустан Партиски Клуб
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Фустани За Жени Вратоврска Половината Фустан Ретро Краток Женски Вратот Наметка Елегантен Ракав Фустан Партиски Клуб

Пол : Женаоваа здолниште е добро исечено и меко, што го прави одличен избор.Стил : Елегантен, секојдневен�

DEN 255.84
Јуелијанкси Божиќни Женски Фустани Женски Божиќни Џемпери Со Долги Ракави Преголем Печатен Лесен Миди Пуловер Фустан За Божиќ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јуелијанкси Божиќни Женски Фустани Женски Божиќни Џемпери Со Долги Ракави Преголем Печатен Лесен Миди Пуловер Фустан За Божиќ

Пакетот вклучува : 1 фустанмајка На Невестата Фустани За Жени Плус Големина Женска Облека Жени Ситни Мак

DEN 3.33
Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Цветен Дезен Фустан V - Вратот Миди Фит И Одблесокот Y2K Мода Елегантен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Цветен Дезен Фустан V - Вратот Миди Фит И Одблесокот Y2K Мода Елегантен

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни Ќе ви донесеме висококвалитетна услуга по пр�

DEN 438.24