• Ново
Маица Со долги Ракави Фустан Жени Плус Големина Женски Обичен Моден Шифон Со Долги Ракави Женски Фустани Мајка На Фустаните Долга Должина

Маица Со долги Ракави Фустан Жени Плус Големина Женски Обичен Моден Шифон Со Долги Ракави Женски Фустани Мајка На Фустаните

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Пакетот вклучува : 1 табела со големина на фустан : . Големина : S Биста : 90cm/35.43" ракав : 58cm/22.83" Должина : 114cm/44.88"Големина : M Биста : 95cm/37.40" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 115cm/45.28"Големина : L Биста : 100cm/39.37" ракав : 60cm/23.62" Должина : 116см/45.67"големина : xl Биста : 105см/41.34" Ракав : 61см/24.02" Должина : 117см/46.06"големина : Xxl биста : 110см/43.31" ракав : 62см/24.41" Должина : 118см/46.46"Големина : Xxxl биста : 115см/45.28" ракав : 63cm/24.80" должина : 119cm/46.85"големина : xxxxl биста : 120cm/47.24" ракав : 64cm/25.20" должина : 120cm/47.24"големина : xxxxl Биста : 125cm/49.21" ракав : 65cm/25.59" должина : 121см/47.64" прицврстување : Плисиран Фустан ќе го задоволи вашиот моден стил, можете со некои мали додатоци како јакна, палто, кардиган, Високи Потпетици, сандали и така натаму. Супер Мала Тежина и Дише, Се Протега, но Ја Одржува Својата Форма, Не Проѕирна, За Лето и Други Сезони. Забелешка : Силно Ви Препорачуваме Прво Да Ја Измерите Големината На Вашето Тело, А Потоа Да Се Повикате На Нашата Табела Со Големини. Овој Фустан Со Крпеница Со Долги Ракави Е За Празници, Фестивали, Семејни Собири, Свадби И Други Времиња.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ociviesr Женски Удобни Еднобојни Врвки За Влечење Памук Секојдневен Лабав Прав Џеб Дома Каприс Шорцеви Женски Секојдневен Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ociviesr Женски Удобни Еднобојни Врвки За Влечење Памук Секојдневен Лабав Прав Џеб Дома Каприс Шорцеви Женски Секојдневен Фустан

Женски Удобни Еднобојни Врвки За Влечење Памук Секојдневен Лабав Прав Џеб Дома Каприс шорцеви Материја

DEN 415.84
Фустани Жени Фустани Со Копчиња Фустани Без Ракави Лабава Големина Фустан Долг Макси Дами Лента Женски Плус В-Јака Фустан Женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани Жени Фустани Со Копчиња Фустани Без Ракави Лабава Големина Фустан Долг Макси Дами Лента Женски Плус В-Јака Фустан Женски

Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зима Дебелина : Стандарден Тип На Шема : Лента : одговара на големината 4.Кул Серпе

DEN 383.84