• Ново
Женски Ремен За Шпагети Исечен Страничен Шлиц Ребрести Боди Фустан Миди Фустан Без Ракави Плетен Шуплив Фустан До Колена

Женски Ремен За Шпагети Исечен Страничен Шлиц Ребрести Боди Фустан Миди Фустан Без Ракави Плетен Шуплив Фустан До Колена

Buyers rating:
DEN 416.00

Износ

Спецификација. Применлив Пол : Жени. Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Боја : Црна/Бела/Зелена. Шема : Боја На Контраст. Дизајн : Отсечени, Странично Поделени. Големина : С/М/Л . Големина(см)tttttt tt t Length : t117t Bust : t72-88пресврт : t64-68t Hip : t75-91. Мt Length : t118t Bust : t76-92пресврт : t68-72t Hip : t79-95. Lt Length : t119t Bust : t80-96пресврт : t72-76t Hip : t84-99. Големина (инчи)tttttt t t. st Length : t46.06 t Bust : t28. 35-34. 65пресврт : t25. 20-26. 77t Hip : t29. 53-35. 83. Мt Length : t46. 46 t Bust : t29. 92-36. 22пресврт : t26. 77-28. 35t Hip : t31. 1-37.4. Lt Length : t46, 85 t Bust : t31, 50-37, 80пресврт : t28, 35-29, 92t Hip : t33, 07-38, 98. Пријателски Совети. Боја. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Мириса. Сите наши предмети се сосема нови, па нормално е дека ќе има хемиски мирис, само опуштете се, ставете го надвор неколку часа или само ставете го во вода половина час, мирисот ќе исчезне. Гаранција. Ние настојуваме 100% услуги и искуство за задоволство на клиентите. Пакетот Вклучува. 1 * Материјал За Облекување : Изработен од 95%полиестер, 5% спандекс, моден тенок фит миди фустан, пријателски за кожата, мек на допир и удобен за носење. Карактеристики : со ремени за шпагети во стил на врзување, без ракави, исечен, страничен сплит дизајн, контрастниот ребрест фустан во боја го покажува вашиот шарм и самодоверба. Прилики : Погоден за секојдневно носење, коктел забава, музичка забава, клупска забава, рејв забава, плажа за одмор, собирање пријатели итн. Големина : С/М/Л, пред да купите, ве молиме изберете ја соодветната големина според табелата со големини во описот на производот. Пакет Листа : 1 х Фустан. Боја : црна/бела/зелена. Нега на облека, рачно/машинско перење за долготраен квалитет. Висат сува или падне сува.

Карактеристики

Производи во категоријата

Симпатични Фустани За Жени Обичен Фустан На Екипажот Фустан Со Кратки Ракави Дами Здолниште Со Срце Розова Женска Летна Модна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Симпатични Фустани За Жени Обичен Фустан На Екипажот Фустан Со Кратки Ракави Дами Здолниште Со Срце Розова Женска Летна Модна

(=^ ^=)?● ЗА УСЛУГАТА ЗА ПРОДАЖБА ?( = ^ ^ = ) Како го започнуваме нашиот почеток? Фунало е основана на 2019 година

DEN 463.84
Краток Ракав V Смена На Вратот Лабав Фустан Возбудлив Фустан Женски Секојдневен Фустан Длабоко Од Рамото Долг Ракав Лесен Тенок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Краток Ракав V Смена На Вратот Лабав Фустан Возбудлив Фустан Женски Секојдневен Фустан Длабоко Од Рамото Долг Ракав Лесен Тенок

Применливи Се Неколку Сцени : Костум За Бохо, Дневно, Плажа, Забава, Одмор, Одмор, Патување, Улична Облека

DEN 574.08
Јубатуо Женски Фустани Дами Секојдневен Секси Печатен Патент В-Врат Лабава Мода Фустан Надвор Од рамото Летни Фустани За Жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јубатуо Женски Фустани Дами Секојдневен Секси Печатен Патент В-Врат Лабава Мода Фустан Надвор Од рамото Летни Фустани За Жени

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

DEN 3.33