• Ново
Тенок Фит Фустан За Женски Удобен Лабав Фит Висок Струк Везен Цврст Фустан Со Врат В Женски Летен Фустан

Тенок Фит Фустан За Женски Удобен Лабав Фит Висок Струк Везен Цврст Фустан Со Врат В Женски Летен Фустан

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Сезона : сите сезони. Пол : Женски. Повод : секојдневно. Стил : слободно време. Материјал : Лен. Што Добивате : 1 компјутер Облечи Табела : . Големина : S Биста : 85cm/33.46" Половината : 61cm/24.02" : 127cm/50.00" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 38cm/14.96" Должина : 130cm/51.18"Големина : М Биста : 90cm/35.43" Половината : 66cm/25.98" : 132cm/51.97" рамо : 45cm/17.72" ракав : 39cm/15.35" должина : 131cm/51.57"големина : l биста : 95cm/37.40" половината : 71cm/27.95" : 137cm/53.94" рамо : 46cm/18.11" ракав : 40cm/15.75" должина : 132см/51.97"големина : xl Биста : 100см/39.37" половината : 76см/29.92" : 142см/55.91" Рамо : 47см/18.50" ракав : 41см/16.14" Должина : 133см/52.36"големина : xxl биста : 105см/41.34" половината : 81см/31.89" : 147см/57.87" рамо : 48см/18.90" ракав : 42см/16.54" должина : 134см/52.76"големина : хххл биста : 110см/43.31" Половината : 86см/33.86" : 152см/59.84" рамо : 49см/19.29" ракав : 43см/16.93" должина : 135см/53.15"големина : ххххл биста : 115см/45.28" Половината : 91см/35.83" : 157см/61.81" рамо : 50см/19.69" ракав : 44см/17.32" должина : 136см/53.54"големина : Ххххххл биста : 120см/47.24" половината : 96см/37.80" : 162см/63.78" рамо : 51см/20.08" ракав : 45см/17.72" должина : 137см/53.94" + појавување на фустаните се удобни За носење. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Ја Купите. ①Материјал Е Направен Од Лен, Издржлив И Погоден За Секојдневно Носење. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Цветен Дезен Фустан V - Вратот Миди Фит И Одблесокот Y2K Мода Елегантен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Цветен Дезен Фустан V - Вратот Миди Фит И Одблесокот Y2K Мода Елегантен

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни Ќе ви донесеме висококвалитетна услуга по пр�

DEN 438.24
Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден

Сезона : Пролет / Лето / Есенски Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : должина на Лак : должина на �

DEN 1.00
вендунид здолништа За жени Високоеластичен Струк Макси А-линија Кариран Зимски Топол Одблесок долг џемпер со Здолниште до Глуждот
  • Ново
Оценка на клиентот:

вендунид здолништа За жени Високоеластичен Струк Макси А-линија Кариран Зимски Топол Одблесок долг џемпер со Здолниште до Глуждот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.67
Фустани За Враќање Дома За Тинејџери Наметка Исечено Кратко Здолниште Печатено Отворено Клучна Коска Чеонгсам Фустан Свечени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани За Враќање Дома За Тинејџери Наметка Исечено Кратко Здолниште Печатено Отворено Клучна Коска Чеонгсам Фустан Свечени

Наметка отсечени кратко здолниште печатени отворени клучната коска чеонгсам фустан Материјал : полиес�

DEN 2.00
Фустани Жени Фустани Со Копчиња Фустани Без Ракави Лабава Големина Фустан Долг Макси Дами Лента Женски Плус В-Јака Фустан Женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани Жени Фустани Со Копчиња Фустани Без Ракави Лабава Големина Фустан Долг Макси Дами Лента Женски Плус В-Јака Фустан Женски

Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зима Дебелина : Стандарден Тип На Шема : Лента : одговара на големината 4.Кул Серпе

DEN 383.84