• Ново
Женски Елегантен Темперамент Голем Долг Ракав Цврст V Врат Чипка Плисирано Здолниште Плус Големина Венчаници За Невестата Црна С

Женски Елегантен Темперамент Голем Долг Ракав Цврст V Врат Чипка Плисирано Здолниште Плус Големина Венчаници За Невестата Црна

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Сезона : Сите. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Почва. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Жените Облечи Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 76-96см/31,50-39,37" Рамо : 32см/12,60" Ракав : 59см/23,23" Должина : 136см/53,54"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 80-100см/32,28-40,16" Рамо : 33см/12.99" РАКАВ : 60см/23.62" должина : 137см/53.94"големина : Л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 Биста : 84-104см/33.07-40.94" рамо : 34см/13.39" РАКАВ : 61см/24.02" должина : 138см/54.33"големина : Xl сад : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 88-108см/34.65-42.52" рамо : 35см/13.78" ракав : 62см/24.41" должина : 139см/54.72"големина : ххл Сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 92-112см/36.22-44.09" рамо : 36см/14.17" РАКАВ : 63СМ/24.80" должина : 140см/55.12" повод : фустанот е погоден за женско летно лежерно здолниште и може да се облече според приликата. Како Што Се Лето За Одмор, Плажа За Одмор, Одмор, Крстарење, Дипломирање, Враќање На Училиште, Гости На Свадба, Танц, Свечена Забава, Клуб, Ноќ За Состанување, Меден Месец, Вечера, Вечер, Деловна Работа, Хорски Перформанси, Драма, Подарок За Денот На Мајката, Секојдневен Живот, Слободно Време На Отворено или. Совети За Купување : Среќни Сме Да Прашаме За Вашата Услуга! Удобна Конструкција И 30 Дена "сакај Го Или твоето". Или Ви Се Допаѓа Овој Производ, Или Имате Право Да Уживате Во Целосен. Прашка, В-врат, а-линија, Дизајн На Два Странични Џебови, Дише, Пријателски За Кожата, Прави да се Чувствувате Опуштено и Удобно. Сезона : Погоден За Пролет, Лето ,umn И Зима. Идеален : Рамни Чевли Или Влечки За Секојдневен Изглед. И Елегантни Чевли Со Високи потпетици.

Карактеристики

Производи во категоријата

Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди

Елаинили Мода Матурска Фустан Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фу�

DEN 655.84
вендунид здолништа За жени Високоеластичен Струк Макси А-линија Кариран Зимски Топол Одблесок долг џемпер со Здолниште до Глуждот
  • Ново
Оценка на клиентот:

вендунид здолништа За жени Високоеластичен Струк Макси А-линија Кариран Зимски Топол Одблесок долг џемпер со Здолниште до Глуждот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.67
Фустани Жени Фустани Со Копчиња Фустани Без Ракави Лабава Големина Фустан Долг Макси Дами Лента Женски Плус В-Јака Фустан Женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани Жени Фустани Со Копчиња Фустани Без Ракави Лабава Големина Фустан Долг Макси Дами Лента Женски Плус В-Јака Фустан Женски

Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зима Дебелина : Стандарден Тип На Шема : Лента : одговара на големината 4.Кул Серпе

DEN 383.84