• Ново
Женски Фустани Лето Секојдневен V Вратот Долга Кошула Врвка Тело Тенок Обвивка Печатење Бохо Фустан

Женски Фустани Лето Секојдневен V Вратот Долга Кошула Врвка Тело Тенок Обвивка Печатење Бохо Фустан

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Точка специфики : . Што добивате : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Дебелина : Стандард. Сезона : Лето, Aut. Машинско Перење. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Прилика : овој фустан со кратки ракави е одличен за секојдневно, на плажа,забава,работа,секојдневно носење. Обичниот фустан е со сите видови обувки, вклучувајќи чизми, чизми до колена или висока пета. Овој фустан е многу модерен кога се совпаѓа со јакна и палто.Носејќи го со шал или појас, секоја мала галантерија ќе го направи фустанот попривлечен и ќе покаже повеќе тенок. Карактеристики : фустанот е секојдневен основен стил со а-линија на полите. Женскиот фустан е над колената и доволно долг. Тоа е стил на замав кој е одличен удобно за временските услови. Стил : Секојдневен. Материјал : овој женски летен фустан е изработен од 65% Памук 35% Полиестер.Ткаенината е многу мека и растеглива, што ја прави лесна и за пролет, лето и есенско време. Тип На Шема : Печатење. Материјал : Полиестер. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини претходно . Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Пол : Жени. Моден дизајн : фустанот без грб е и супер симпатичен, тркалезниот врат и ремените на грбот отворен изглед и мода без грб. Потсетете : ве Молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини што ја дадовме, проверете ја претходно . Машина за перење,рачно перење препорачува. Одговара : Одговара на Летните Фустани Со Долги Ракави Се Лизгаат табела Со Големина на Миди Фустан : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 56см/22.05" Должина : 134см/52.76"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 57см/22.44" ДОЛЖИНА : 135 CM/53.15"големина : l сад : 8 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 104cm/40.94" рамо : 42cm/16.54" ракав : 58cm/22.83" ДОЛЖИНА : 136 CM/53.54"големина : xl сад : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 106cm/41.73" Рамо : 43СМ/16.93" Ракав : 59см/23.23" Должина : 137см/53.94"Големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 110см/43.31" РАМО : 44СМ/17.32" ракав : 60см/23.62" должина : 138см/54.33" повод : овој краток ФУСТАНОТ СО ракави Е ОДЛИЧЕН ЗА СЕКОЈДНЕВНО,на ПЛАЖА,забава,Работа,секојдневно носење. Обичниот Фустан Е Со сите Видови Обувки, Вклучувајќи Чизми, чизми до колена или Висока Пета. Овој Фустан Е Многу Модерен Кога Се Совпаѓа Со Јакна И Палто.Носејќи Го Со Шал Или Појас, Секоја Мала Галантерија Ќе Го Направи Фустанот Попривлечен И Ќе Покаже Повеќе Тенок. партиски фустани. бел фустан жените долго. женски фустани за свадба гостин зима. фустани за жени 2023 партија долг ракав.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна

Машински Материјал За Перење : овој женски летен фустан е изработен Од Полиестер.Ткаенината е многу мек�

DEN 2.67
кнкрхпсе Фустан Со Долги Ракави За Женски Женски Џеб Лабав Фустан Дами Кружен Врат Секојдневен Фустан До Колена Розов Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

кнкрхпсе Фустан Со Долги Ракави За Женски Женски Џеб Лабав Фустан Дами Кружен Врат Секојдневен Фустан До Колена Розов Фустан

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 271.84
Женски Есенски Фустани Кошула Фустан Жени Нова Дама Елегантно Плетење Чипка Наметка Фустан Плус Големина Модно Печатење Еднократни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Есенски Фустани Кошула Фустан Жени Нова Дама Елегантно Плетење Чипка Наметка Фустан Плус Големина Модно Печатење Еднократни

Жени 2023 Нова Дама Елегантен Фустан Од Тантела Од Тантела Плус Големина Модно Печатење Еднократни Фуста�

DEN 0.33
Женски Фустани Миди Должина Мода Секојдневен О-Вратот Лето Краток Ракав Отпечатоци Лабава Прерамка Фустан Пролет Лето Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Фустани Миди Должина Мода Секојдневен О-Вратот Лето Краток Ракав Отпечатоци Лабава Прерамка Фустан Пролет Лето Фустани

Карактеристики : Печатење,Фустан Без Прерамки,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдн�

DEN 255.84
Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден

Сезона : Пролет / Лето / Есенски Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : должина на Лак : должина на �

DEN 1.00
Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Миди Фит И Блесок Секојдневно Секојдневен Елегантен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Миди Фит И Блесок Секојдневно Секојдневен Елегантен

Прво се придржуваме до клиентот €Внимавајте на инспирацијата за трендови, ексклузивни соработки со бр�

DEN 1.33
Фустан За Жени Обични V Вратот Краток Ракав Ботон Летаат Цветни Печати Фустан Со Џеб Секојдневен Долг Макси Фустан Сплит Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустан За Жени Обични V Вратот Краток Ракав Ботон Летаат Цветни Печати Фустан Со Џеб Секојдневен Долг Макси Фустан Сплит Лабава

Сезона : Пролет, Лето, Aut Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен,Моден Одговара : �

DEN 287.52