• Ново
Honeeladyy Жени Опуштено Вклопуваат Печати Краток ракав фустан Модни Жени Лето Копче О-Вратот Цврсти Дијаманти Краток Ракав Мини Фустан

Honeeladyy Жени Опуштено Вклопуваат Печати Краток ракав фустан Модни Жени Лето Копче О-Вратот Цврсти Дијаманти Краток Ракав

Buyers rating:
DEN 826.72

Износ

Женски Летен Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави . Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : . Изработен од лесна ткаенина што дише, има малку растегливост и воопшто не се држи. Лесно за ставање и полетување. Едноставен Атрактивен стил, совршен за забава, излегување, ноќно излегување, состанок, матура, клуб, свадби, коктел, костим топка итн. Можете да го облекуваат нагоре или надолу за различни прилики. Рачно миење ладно, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно. Сезона : Лето Пол : Женски Стил : Прав Материјал : Ленен Ракав Должина : Краток Ракав Шема Тип : Печати Деколте : V-Вратот Фустан Должина : Над коленото, Мини Декорација : Ниту Една Силуета : А-Линија Што добивате : 1 X Фустан Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиена Големина : S Големина. : Мали САД : 4 ЕУ : 8 ВЕЛИКА британија : 34 Биста : 84см/33.07 "Ракав : 21см/8.27 " Должина : 90см/35.43". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ЕУ : 10 ВЕЛИКА британија : 36 Биста : 88см/34.65 "Ракав : 22см/8.66 " Должина : 91см/35.83". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ЕУ : 12 ВЕЛИКА британија : 38 Биста : 92см/36.22 "Ракав : 23см/9.06" Должина : 92см/36.22". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ЕУ : 14 ВЕЛИКА британија : 40 Биста : 96см/37.80" Ракав : 24см/9.45 "Должина : 93см/36.61". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ЕУ : 16 ВЕЛИКА британија : 42 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 25см/9.84 " Должина : 94см/37.01". 1. Макси здолништето а-линија го покажува вашиот уникатен личен шарм и произведува вграден визуелен ефект. Погоден е за совпаѓање со блузи, блузи, блузи за резервоари итн. 2. Ова женско макси здолниште има еластичен струк кој лесно се вклопува и не е затегнат, што го прави вашиот струк поудобен и ви овозможува да го повлечете здолништето нагоре или надолу за да ја прилагодите должината што ја сакате. 3. Ова долго здолниште, мек материјал, лелеаво здолниште, одете по здолништето што трепери од ветрот, се ниша, за да создаде чувство на духовна самовила атмосфера.

Карактеристики

Производи во категоријата

Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди

Елаинили Мода Матурска Фустан Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фу�

DEN 655.84
Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна

Машински Материјал За Перење : овој женски летен фустан е изработен Од Полиестер.Ткаенината е многу мек�

DEN 2.67
Жените Тенок Тесни Мода Надвор Рамо Фустан Бронзирање Сплетка Ракави Фустан Ретро V Вратот Партија Клуб Патри Без Грб Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените Тенок Тесни Мода Надвор Рамо Фустан Бронзирање Сплетка Ракави Фустан Ретро V Вратот Партија Клуб Патри Без Грб Фустан

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

DEN 388.64