• Ново
Женски Удобен Миди Фустан Со Долги Ракави

Женски Удобен Миди Фустан Со Долги Ракави

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

НОВА ПОДОЛГА Должинаова е веројатно најразновидниот фустан што некогаш ќе го поседувате. Може да се носи како што е за супер опуштен, многу модерен, но удобен изглед, или со појас и повлечен за повеќе ефект на слабеење. Одлично е како секојдневен фустан, прикривање на плажа или елегантен секојдневен фустан за ноќно излегување во градот. Ќе ви се допадне овој фустан.Изработен од ултра мек 95% вискоза, 5% спандекс дрес книтиг скромен врат на екипажот и фустан под должината на коленото, исто така, може да се носи како опуштени долмански ракави за најдобри резултати рачно перење само во Оригиналниот Основен Удобен Миди Фустан на Жените ВО САД.

Карактеристики

Производи во категоријата

Есенски Фустан Женски Макси Фустан Со Џебови Цветен Секојдневен Летен Памук Без Ракави Печатен Дневен Женски Фустан Од Гроздобер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Есенски Фустан Женски Макси Фустан Со Џебови Цветен Секојдневен Летен Памук Без Ракави Печатен Дневен Женски Фустан Од Гроздобер

Тип на шема : Прилика За Печатење : дневно ве Молиме дозволете 13см да се разликува поради рачно мерење, бл

DEN 287.52
Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди

Елаинили Мода Матурска Фустан Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фу�

DEN 655.84
Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден

Сезона : Пролет / Лето / Есенски Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : должина на Лак : должина на �

DEN 1.00
Совршен Летен Подарок ХИМИВЕЈ Макси Евтин Миди Свадбен Гостин Плус Големина Жени Лето Лабава Обична Голема Големина Ден На Независност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Совршен Летен Подарок ХИМИВЕЈ Макси Евтин Миди Свадбен Гостин Плус Големина Жени Лето Лабава Обична Голема Големина Ден На Независност

Совршен Летен Подарок! НА Продажба ХИМИВЕЈ Макси Евтин Миди Свадбен Гостин Плус Големина Жени 2023 Лето Л�

DEN 3.33