• Ново
Женски Летни Фустани Женски Фустан Без Ракави Со Тркалезен Врат Женски Моден Тесен Фустан Со Средна Должина За Жени ПОРТОКАЛ XL

Женски Летни Фустани Женски Фустан Без Ракави Со Тркалезен Врат Женски Моден Тесен Фустан Со Средна Должина За Жени ПОРТОКАЛ

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Сезона : лето. пол : женски. Силуета : лабава. Стил : слободно време. Должина на здолниште : нога со средна должина. Материјал : Спандекс. Тип На Податоци : Лабава. Тип : Редовни. Половината : лабава половината. Метод на перење : рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ја линијата. Ќе добиете : 1 компјутер женска шема за облекување : . Големина : С Биста : 74-84см/29,13-33,07" Половината : 64-74см/25,20-29,13" : 80-90см/31,50-35,43" Должина : 137см/53,94"Големина : М Биста : 78-88см/30,71-34,65" Половината : 68-78см/26,77-30,71" : 84-94см/33,07-37,01" должина : 139см/54,72"големина : л биста : 82-92см/32,28-36,22" половината : 72-82см/28,35-32,28" : 88-98см/34,65-38,58" должина : 141см/55,51"големина : Xl биста : 86-96cm/33.86-37.80" половината : 76-86cm/29.92-33.86" : 92-102cm/36.22-40.16" должина : 143cm/56.30"Големина : Xxl биста : 90-100cm/35.43-39.37" половината : 80-90cm/31,50-35,43" : 96-106см/37,80-41,73" должина : 145см/57,09"големина : хххл биста : 94-104см/37,01-40,94" половината : 84-94см/33,07-37,01" : 100-110см/39,37-43,31" должина : 147см/57.87" 4.Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава,Свадба, Домашен Одмор И Многу Повеќе. Одговараат За Лето И Пролет. 3.Фустани За Жени И Го Покажуваат Женскиот Шарм. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно Или Нежно Миење На Машината Во Ладна Вода / Не / Сушење На Линијата. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Сопствена Табела Со Големини И Можете Да Ја Најдете На Нашите Слики Или Од Описот. 1.Карактеристики : Цврст, Фустан,Стилски И Моден Дизајн, Летен Фустан. 2.Материјал : Спандекс. Чиста, Воздушна И Лесна.ткаенината Има Истегнување. летни фустани 2023,фустани за жени 2023,венчаници за жени, летен фустан, женски летни фустани, летни фустани за жени,плус големина летни фустани,летни фустани,сарафани за жени,женски фустани.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Цветен Дезен Фустан V - Вратот Миди Фит И Одблесокот Y2K Мода Елегантен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Цветен Дезен Фустан V - Вратот Миди Фит И Одблесокот Y2K Мода Елегантен

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни Ќе ви донесеме висококвалитетна услуга по пр�

DEN 438.24
Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Миди Фит И Блесок Секојдневно Секојдневен Елегантен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Миди Фит И Блесок Секојдневно Секојдневен Елегантен

Прво се придржуваме до клиентот €Внимавајте на инспирацијата за трендови, ексклузивни соработки со бр�

DEN 1.33
Фустани Жени Фустани Со Копчиња Фустани Без Ракави Лабава Големина Фустан Долг Макси Дами Лента Женски Плус В-Јака Фустан Женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани Жени Фустани Со Копчиња Фустани Без Ракави Лабава Големина Фустан Долг Макси Дами Лента Женски Плус В-Јака Фустан Женски

Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зима Дебелина : Стандарден Тип На Шема : Лента : одговара на големината 4.Кул Серпе

DEN 383.84
Фустан За Жени Обични V Вратот Краток Ракав Ботон Летаат Цветни Печати Фустан Со Џеб Секојдневен Долг Макси Фустан Сплит Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустан За Жени Обични V Вратот Краток Ракав Ботон Летаат Цветни Печати Фустан Со Џеб Секојдневен Долг Макси Фустан Сплит Лабава

Сезона : Пролет, Лето, Aut Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен,Моден Одговара : �

DEN 287.52
Ociviesr Женски Удобни Еднобојни Врвки За Влечење Памук Секојдневен Лабав Прав Џеб Дома Каприс Шорцеви Женски Секојдневен Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ociviesr Женски Удобни Еднобојни Врвки За Влечење Памук Секојдневен Лабав Прав Џеб Дома Каприс Шорцеви Женски Секојдневен Фустан

Женски Удобни Еднобојни Врвки За Влечење Памук Секојдневен Лабав Прав Џеб Дома Каприс шорцеви Материја

DEN 415.84
Есенски Фустан Женски Макси Фустан Со Џебови Цветен Секојдневен Летен Памук Без Ракави Печатен Дневен Женски Фустан Од Гроздобер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Есенски Фустан Женски Макси Фустан Со Џебови Цветен Секојдневен Летен Памук Без Ракави Печатен Дневен Женски Фустан Од Гроздобер

Тип на шема : Прилика За Печатење : дневно ве Молиме дозволете 13см да се разликува поради рачно мерење, бл

DEN 287.52
Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна

Машински Материјал За Перење : овој женски летен фустан е изработен Од Полиестер.Ткаенината е многу мек�

DEN 2.67
Дозвола-Продажба Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Миди Сплит Со Врат И Одблесок И2К Мода Елегантна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дозвола-Продажба Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Миди Сплит Со Врат И Одблесок И2К Мода Елегантна

Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница.НА�

DEN 574.08