• Ново
хуаи лелеави фустани за жени еднобоен летен фустан v вратот мода женски фустан морнарица l

хуаи лелеави фустани за жени еднобоен летен фустан v вратот мода женски фустан морнарица l

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете големина што е две големини поголема од вашата вистинска големина.Како Што се : Сад (И) = Кина (Л)[Големина Шема] : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.86 "Половината : 70см/27.5" Рамо : 37см/14.57 " Должина : 89см/35.0". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.2 "Половината : 74см/29.13" Рамо : 38см/14.96 " Должина : 90см/35.4". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см/38.58 "Половината : 78см/30.71" Рамо : 39см/15.35 "Должина : 91см/35.83". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.9 "Половината : 82cm/32.28" Рамо : 40cm/15.75 "Должина : 92cm/36.22". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31" Половината : 86cm/33.86" Рамо : 41cm/16.14" Должина : 93cm/36.61"Жени Лето Лежерна Солидна Бохо Плажа V Вратот Дневен Одмор Долг Фустановој секојдневен фустансе одликува со дизајн на печатење во бохемија, v врат со краток ракав за фиксирање и полн со МОДЕН ДИЗАЈН. Лесна и нееластична ткаенина. Лабава фит силуета.Сезона : Лето : Женски Повод : Дневен, Секојдневен материјал : полиестерстил : Лежерна должина на Ракавот : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Нега На Фустан : машина за перење. Натпревар : Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи . Прилика : Совршен фустан за секојдневен,свадба,забава,одмор, улична облека, коктел,секојдневен живот. Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Американски Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (1333xl).

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден

Сезона : Пролет / Лето / Есенски Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : должина на Лак : должина на �

DEN 1.00
Дозвола-Продажба Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Миди Сплит Со Врат И Одблесок И2К Мода Елегантна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дозвола-Продажба Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Миди Сплит Со Врат И Одблесок И2К Мода Елегантна

Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница.НА�

DEN 574.08
Женски Есенски Фустани Кошула Фустан Жени Нова Дама Елегантно Плетење Чипка Наметка Фустан Плус Големина Модно Печатење Еднократни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Есенски Фустани Кошула Фустан Жени Нова Дама Елегантно Плетење Чипка Наметка Фустан Плус Големина Модно Печатење Еднократни

Жени 2023 Нова Дама Елегантен Фустан Од Тантела Од Тантела Плус Големина Модно Печатење Еднократни Фуста�

DEN 0.33
Ociviesr Женски Удобни Еднобојни Врвки За Влечење Памук Секојдневен Лабав Прав Џеб Дома Каприс Шорцеви Женски Секојдневен Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ociviesr Женски Удобни Еднобојни Врвки За Влечење Памук Секојдневен Лабав Прав Џеб Дома Каприс Шорцеви Женски Секојдневен Фустан

Женски Удобни Еднобојни Врвки За Влечење Памук Секојдневен Лабав Прав Џеб Дома Каприс шорцеви Материја

DEN 415.84
Јубатуо Женски Фустани Дами Секојдневен Секси Печатен Патент В-Врат Лабава Мода Фустан Надвор Од рамото Летни Фустани За Жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јубатуо Женски Фустани Дами Секојдневен Секси Печатен Патент В-Врат Лабава Мода Фустан Надвор Од рамото Летни Фустани За Жени

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

DEN 3.33
Обичните Фустани На Сендкилвомен Печатени Фустани Летни Фустани Печатени Плисирани Миди Фустани Со Тркалезен Врат Основни Класични
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обичните Фустани На Сендкилвомен Печатени Фустани Летни Фустани Печатени Плисирани Миди Фустани Со Тркалезен Врат Основни Класични

Големина : S Биста : 94cm / 37.01" Рамо : 40cm / 15.75" Ракав : 25cm / 9.84" Должина : 115cm / 45.28"Големина : М Биста : 100cm / 39.37" Рамо :

DEN 0.67