• Ново
Меува Женска Мода Тип V Вратот Краток Ракав Цветен Цвет Печатење Лабава Секојдневен Фустан

Меува Женска Мода Тип V Вратот Краток Ракав Цветен Цвет Печатење Лабава Секојдневен Фустан

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Женска Мода А-Тип V Вратот Краток Ракав Цветни Цвет Печати Лабава Повик Фустан. Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 290гр. големина На Пакетот : 25х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 92cm/36.22" ракав : 18cm/7.09" Должина : 92cm/36.22"Големина : M Биста : 96cm/37.80" Ракав : 19cm/7.48" Должина : 93cm/36.61"Големина : L Биста : 100cm/39.37" ракав : 20cm/7.87" Должина : 94cm/37.01"големина : xl биста : 104cm/40.94" ракав : 21cm/8.27" должина : 95cm/37.40"големина : xxl биста : 108cm/42.52" ракав : 22cm/8.66" должина : 96cm/37.80"големина : xxxl Биста : 112cm/44.09" ракав : 23см/9.06" должина : 97см/38.19"големина : ххххл Биста : 118см/46.46" Ракав : 24см/9.45" должина : 98см/38.58"големина : хххххл биста : 124см/48.82" ракав : 25см/9.84" должина : 99см/38.98" направено од полиестер, мек материјал, лесен и дише, одличен Тактилен на вашата кожа. Подготвен Фустан Летни Секојдневни Кратки Фустани за Жени. Сериозно Го Сфаќаме Искуството За Купување На Нашите Клиенти. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме, Ви благодариме. Фустани За Жени Половина Ракав Миди Плетени Фустан. Нашата Женска Ткаенина За Облекување Е Лесна И Малку Растеглива, Не Се Гледа Преку, Едноставно, Елегантна, !! Удобен За Носење Летен Класичен Секојдневен Миди Фустан Со Кратки Ракави За Жени Облечи Везови Жени. Ова Е Фустан Што Ќе Ве Направи Кул. Жените Шифон Деверуша Фустан Ѕвонче Ракав Шифон Фустани За Жени. Погоден за Секојдневен Секојдневен Изглед И Сите Прилики Особено За Канцеларија,Забави,одмор, клубови и Состаноци. Кукла Фустан Жените Плус Големина Женски Долги Ракави Памук Возбудува Длабоко V Вратот Без Грб Повик Замав Миди Фустани.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Есенски Фустани Кошула Фустан Жени Нова Дама Елегантно Плетење Чипка Наметка Фустан Плус Големина Модно Печатење Еднократни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Есенски Фустани Кошула Фустан Жени Нова Дама Елегантно Плетење Чипка Наметка Фустан Плус Големина Модно Печатење Еднократни

Жени 2023 Нова Дама Елегантен Фустан Од Тантела Од Тантела Плус Големина Модно Печатење Еднократни Фуста�

DEN 0.33
Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден

Сезона : Пролет / Лето / Есенски Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : должина на Лак : должина на �

DEN 1.00
Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Цветен Дезен Фустан V - Вратот Миди Фит И Одблесокот Y2K Мода Елегантен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Цветен Дезен Фустан V - Вратот Миди Фит И Одблесокот Y2K Мода Елегантен

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни Ќе ви донесеме висококвалитетна услуга по пр�

DEN 438.24
Фустани Жени Фустани Со Копчиња Фустани Без Ракави Лабава Големина Фустан Долг Макси Дами Лента Женски Плус В-Јака Фустан Женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани Жени Фустани Со Копчиња Фустани Без Ракави Лабава Големина Фустан Долг Макси Дами Лента Женски Плус В-Јака Фустан Женски

Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зима Дебелина : Стандарден Тип На Шема : Лента : одговара на големината 4.Кул Серпе

DEN 383.84
Јубатуо Женски Фустани Дами Секојдневен Секси Печатен Патент В-Врат Лабава Мода Фустан Надвор Од рамото Летни Фустани За Жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јубатуо Женски Фустани Дами Секојдневен Секси Печатен Патент В-Врат Лабава Мода Фустан Надвор Од рамото Летни Фустани За Жени

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

DEN 3.33
кнкрхпсе Фустан Со Долги Ракави За Женски Женски Џеб Лабав Фустан Дами Кружен Врат Секојдневен Фустан До Колена Розов Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

кнкрхпсе Фустан Со Долги Ракави За Женски Женски Џеб Лабав Фустан Дами Кружен Врат Секојдневен Фустан До Колена Розов Фустан

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 271.84
Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна

Машински Материјал За Перење : овој женски летен фустан е изработен Од Полиестер.Ткаенината е многу мек�

DEN 2.67
Есенски Фустан Женски Макси Фустан Со Џебови Цветен Секојдневен Летен Памук Без Ракави Печатен Дневен Женски Фустан Од Гроздобер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Есенски Фустан Женски Макси Фустан Со Џебови Цветен Секојдневен Летен Памук Без Ракави Печатен Дневен Женски Фустан Од Гроздобер

Тип на шема : Прилика За Печатење : дневно ве Молиме дозволете 13см да се разликува поради рачно мерење, бл

DEN 287.52