• Ново
Злекејико Женски Шифон Фустани Со Долги ракави Печатени V-Вратот Модни Фустани Со Низок крој Секојдневни Есенски Фустани

Злекејико Женски Шифон Фустани Со Долги ракави Печатени V-Вратот Модни Фустани Со Низок крој Секојдневни Есенски Фустани

Buyers rating:
DEN 574.08

Износ

Пол : Жени, Дами Материјал : Шифонска Јака : В Тип На Дезен : Пакетот За Печатење Содржи : 1 Х Женски Фустан Зимски Свечени Фустани За Жени Кратки Фустани За Женски Ден Женски Фустан За Лулашки Фустан За Жени Фустан Со Кратки Ракави Фустан Без Прерамки Формални Фустани За Жени Плус Големина Фустани Женска табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 48см/18.90" Должина : 88см/34.65"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 101см/39.76" Ракав : 49см/19.29" Должина : 90см/35.43"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 106СМ/41.73" ракав : 50см/19.69" должина : 92см/36.22"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 111см/43.70" ракав : 51см/20.08" должина : 94см/37.01"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 121см/47.64" ракав : 52см/20.47" Должина : 96см/37.80" предлог за големина : нашата облека е наменета за азиска фигура, Ве Молиме Дозволете 0.5 ДО 1 ИНЧ СЕ РАЗЛИКУВА поради рачно Мерење, ве молиме погледнете Го Мерењето На големината Подолу Пред Да Нарачате. ОБЛЕКА : Фустан За Многу Прилики, Како Секојдневен, Плажа, Банкет, Одмор, Итн. Можете Да Спарите Високи Потпетици И Стилска Чанта Со Неа За Убав Изглед. Добро Со Или Влечки За Секојдневен Изглед. Исто Така, Тоа Е Добар Подарок За Членовите На Вашето Семејство, Пријател Или Друг Што Го Сакате. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : . ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА : Овие Женски Фустани Се Направени од Шифон-Супер Мека, Висококвалитетна Ткаенина, Многу Удобна за Носење. Машина За Перење Или Миење Раце Ладно, Се Препорачува Миење Раце, Не Се Суши Во Линија. ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНИ : Костум За Секојдневен, Дневен, Ноќен Вечер, Матурска Вечер, Забавен Банкет, Плажа, Одмор, Свечено, Патување и Друго. Ќе Добиете Комплименти Кога Ќе Го Носите Овој Фустан.

Карактеристики

Производи во категоријата

Симпатични Фустани За Жени Обичен Фустан На Екипажот Фустан Со Кратки Ракави Дами Здолниште Со Срце Розова Женска Летна Модна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Симпатични Фустани За Жени Обичен Фустан На Екипажот Фустан Со Кратки Ракави Дами Здолниште Со Срце Розова Женска Летна Модна

(=^ ^=)?● ЗА УСЛУГАТА ЗА ПРОДАЖБА ?( = ^ ^ = ) Како го започнуваме нашиот почеток? Фунало е основана на 2019 година

DEN 463.84
Јуелијанкси Божиќни Женски Фустани Женски Божиќни Џемпери Со Долги Ракави Преголем Печатен Лесен Миди Пуловер Фустан За Божиќ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јуелијанкси Божиќни Женски Фустани Женски Божиќни Џемпери Со Долги Ракави Преголем Печатен Лесен Миди Пуловер Фустан За Божиќ

Пакетот вклучува : 1 фустанмајка На Невестата Фустани За Жени Плус Големина Женска Облека Жени Ситни Мак

DEN 3.33
Обични Фустани За Жени Вратоврска Половината Фустан Ретро Краток Женски Вратот Наметка Елегантен Ракав Фустан Партиски Клуб
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Фустани За Жени Вратоврска Половината Фустан Ретро Краток Женски Вратот Наметка Елегантен Ракав Фустан Партиски Клуб

Пол : Женаоваа здолниште е добро исечено и меко, што го прави одличен избор.Стил : Елегантен, секојдневен�

DEN 255.84
Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна

Машински Материјал За Перење : овој женски летен фустан е изработен Од Полиестер.Ткаенината е многу мек�

DEN 2.67
Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди

Елаинили Мода Матурска Фустан Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фу�

DEN 655.84
Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Миди Фит И Блесок Секојдневно Секојдневен Елегантен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Миди Фит И Блесок Секојдневно Секојдневен Елегантен

Прво се придржуваме до клиентот €Внимавајте на инспирацијата за трендови, ексклузивни соработки со бр�

DEN 1.33
вендунид здолништа За жени Високоеластичен Струк Макси А-линија Кариран Зимски Топол Одблесок долг џемпер со Здолниште до Глуждот
  • Ново
Оценка на клиентот:

вендунид здолништа За жени Високоеластичен Струк Макси А-линија Кариран Зимски Топол Одблесок долг џемпер со Здолниште до Глуждот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.67