• Ново
Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди Фустани

Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди

Buyers rating:
DEN 655.84

Износ

Елаинили Мода Матурска Фустан Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди Фустани, Розова Карактеристики : 1.Карактеристики : Печатење ,Краток Ракав,моден дизајн,Секојдневен, Вечер2.Материјал : Полиестер, Направен од ткаенина, лесен мек и удобен.3.Специјалниот дизајн го прави повеќе г и привлечен за носење.4.Оцн : Секојдневен, Дневен, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет.5.Стил : одморалишта носат, фустан, Лето, итн. Разновидна главна гардероба и за топли денови надвор и за ладно уредување на затворено место сезона : Сите Сезони Пол : Женски Материјал : Полиестероцн : Разноврсен секојдневен стил : Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Големина На Фустан : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86cm/33.86 "Рамо : 36cm/14.17" Половината : 68cm/26.77 "Ракав : 60cm/23.62" Должина : 86cm/33.86 " Големина : M Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см/35.43 "Рамо : 37см/14.57 " Половината : 72см/28.35" Ракав : 60см/23.62 "Должина : 88см/34.65" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96см/37.8 "Рамо : 38см/14.96" Половината : 78см/30.71 "Ракав : 60см/23.62" Должина : 90см/35.43 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 102cm/40.16 "Рамо : 39cm/15.35" Половината : 84cm/33.07 "Ракав : 60cm/23.62" Должина : 92cm/36.22 " Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108cm/42.52 "Рамо : 40cm/15.75 " Половината : 90cm/35.43" Ракав : 60cm/23.62 "Должина : 94cm/37.01" Големина : XXXL Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 114cm/44.88 "Рамо : 41cm/16.14 " Половината : 96cm/37.8" Ракав : 60cm/23.62 "Должина : 96cm/37.8" Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 4648 Биста : 120cm/47.24 "Рамо : 42cm/16.54" Половината : 102cm/40.16 "Ракав : 60cm/23.62 " Должина : 98cm/38.58". Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. женска облека за работни фустани. женска облека. макси фустани. фустани за жени 2023 партија. матурски фустан. резервоарот фустан.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јубатуо Женски Фустани Дами Секојдневен Секси Печатен Патент В-Врат Лабава Мода Фустан Надвор Од рамото Летни Фустани За Жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јубатуо Женски Фустани Дами Секојдневен Секси Печатен Патент В-Врат Лабава Мода Фустан Надвор Од рамото Летни Фустани За Жени

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

DEN 3.33
Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Миди Фит И Блесок Секојдневно Секојдневен Елегантен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Миди Фит И Блесок Секојдневно Секојдневен Елегантен

Прво се придржуваме до клиентот €Внимавајте на инспирацијата за трендови, ексклузивни соработки со бр�

DEN 1.33
Фустани Со долги Ракави За Жени Макси Женски Секојдневен Божиќен Печатен Тркалезен Врат Возбудлив Раб Долг Ракав Фустан За Возрасни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани Со долги Ракави За Жени Макси Женски Секојдневен Божиќен Печатен Тркалезен Врат Возбудлив Раб Долг Ракав Фустан За Возрасни

ДАЕТИРОС Фустани Со Долги Ракави За Жени Макси Женски Секојдневен Божиќен Печатен Тркалезен Врат Возбу

DEN 383.84