• Ново
Време и време на женски резервоар за мускули на време

Време и време на женски резервоар за мускули на време

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Едно и направена сензација за лето. Овој женски мускулен фустан од време и TRU е направен во удобна, лесна ткаенина што е совршена за месеци на топло време. Појасните ленти додаваат забавен, лесен елемент заедно со силуета без ракави и драпи, здолниште со миди. Исклучиво на. Материјал : 100% дрес на памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : полу-опремена телес; Опуштено здолниште. Должина : MIDI должина. Затворање : стил на пуловер; Предниот појас за вратоврска. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Контрастни ленти. Museенски мускулен фустан од време и вистинито.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дозвола-Продажба Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Миди Сплит Со Врат И Одблесок И2К Мода Елегантна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дозвола-Продажба Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Миди Сплит Со Врат И Одблесок И2К Мода Елегантна

Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница.НА�

DEN 574.08
Краток Ракав V Смена На Вратот Лабав Фустан Возбудлив Фустан Женски Секојдневен Фустан Длабоко Од Рамото Долг Ракав Лесен Тенок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Краток Ракав V Смена На Вратот Лабав Фустан Возбудлив Фустан Женски Секојдневен Фустан Длабоко Од Рамото Долг Ракав Лесен Тенок

Применливи Се Неколку Сцени : Костум За Бохо, Дневно, Плажа, Забава, Одмор, Одмор, Патување, Улична Облека

DEN 574.08
Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден

Сезона : Пролет / Лето / Есенски Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : должина на Лак : должина на �

DEN 1.00