• Ново
Џпли Женски Гроздобер Памук Без Ракави 50 Ти Стил Ретро Печатење Вечера Свечен Фустан Со Појас Церемонијални фустани за девојки Вечерни фустани за жени

Џпли Женски Гроздобер Памук Без Ракави 50 Ти Стил Ретро Печатење Вечера Свечен Фустан Со Појас Церемонијални фустани за девојки

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Сезона : Пролет Лето. Пол : Жени . Материјал : Полиестер. Декорација : Почва . Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Без Ракави. Јака : јака надолу. Тип На Шема : Печатени. Стил : Мода, Каузална. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустани Долги Елегантни Дами Свечени Фустани вечерна Табела со Големина : . Големина : S Биста : 88cm/34.65" Половината : 70cm/27.56" Должина : 103cm/40.55"Големина : M Биста : 93cm/36.61" Половината : 75cm/29.53" Должина : 104cm/40.94"Големина : L Биста : 98cm/38.58" Половината : 80cm/31.50" Должина : 105см/41.34"големина : xl Биста : 103см/40.55" половината : 85см/33.46" Должина : 106см/41.73"големина : xxl биста : 108см/42.52" половината : 90см/35.43" Должина : 107см/42.13" Ткаенина : ова долго здолниште е изработено од сатенска ткаенина, мазно и сјајна, Ви Дава и елегантно чувство сатен обвивка фустан Капа ракав фустани за жени формални. Женските Високи Ниски Здолништа Изгледаат Одлично со Потпетици, Клинови и Спојки, Чанти, Чанти. Без Разлика Каде Одите, Забава, Забава, Свадба, Враќање Дома, Матурска, Матурска, Вечера, Вечер, Асиметрични Фустани Ќе Направат Да Изгледате Прекрасно Покажете Ги Вашите Шарм! Женски Формален Фустан Плус Големина Без Грб Фустан Формално. Стилизирајте го со : Фустани Без Ракави Надвор од рамената За Лесно Облекување И исклучување. Долги Плус Големина Фустани Мајка Ден Фустани За Жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Цветен Дезен Фустан V - Вратот Миди Фит И Одблесокот Y2K Мода Елегантен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Цветен Дезен Фустан V - Вратот Миди Фит И Одблесокот Y2K Мода Елегантен

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни Ќе ви донесеме висококвалитетна услуга по пр�

DEN 438.24
Женски Фустани Жени Плус Големина Елегантен Свечен Фустан Гроздобер Патент За Грб Краток Миди Фустан Дами Вечер Чипка Цветни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Фустани Жени Плус Големина Елегантен Свечен Фустан Гроздобер Патент За Грб Краток Миди Фустан Дами Вечер Чипка Цветни

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Краток Ракав Тип На �

DEN 303.84
Женски Елегантен Темперамент Голем Долг Ракав Цврст V Врат Чипка Плисирано Здолниште Плус Големина Венчаници За Невестата Црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Елегантен Темперамент Голем Долг Ракав Цврст V Врат Чипка Плисирано Здолниште Плус Големина Венчаници За Невестата Црна

Сезона : Сите Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Тип На Шема : Почва Дебелина : Стандард Пакетот

DEN 1.33
Симпатични Фустани За Жени Обичен Фустан На Екипажот Фустан Со Кратки Ракави Дами Здолниште Со Срце Розова Женска Летна Модна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Симпатични Фустани За Жени Обичен Фустан На Екипажот Фустан Со Кратки Ракави Дами Здолниште Со Срце Розова Женска Летна Модна

(=^ ^=)?● ЗА УСЛУГАТА ЗА ПРОДАЖБА ?( = ^ ^ = ) Како го започнуваме нашиот почеток? Фунало е основана на 2019 година

DEN 463.84