• Ново
Предниот фустан со плетенка за ручек на плажа за ручек

Предниот фустан со плетенка за ручек на плажа за ручек

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Ова копче предниот фустан од салон за ручек на плажа ќе биде совршен додаток на вашата гардероба. Фрли неколку сандали за тие жешки летни денови, или слој со тексас јакна и клинови за датум ноќ. Комплетирајте со плетенки ленти, предно копче и трендовски сезонски принт. Материјал : 83% памук/13% постелнина/4% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : средна должина. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Ништо. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Плетени ленти за рамо, печатење. Предниот фустан за салон за ручек на плажа за плажа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фустани Жени Фустани Со Копчиња Фустани Без Ракави Лабава Големина Фустан Долг Макси Дами Лента Женски Плус В-Јака Фустан Женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани Жени Фустани Со Копчиња Фустани Без Ракави Лабава Големина Фустан Долг Макси Дами Лента Женски Плус В-Јака Фустан Женски

Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зима Дебелина : Стандарден Тип На Шема : Лента : одговара на големината 4.Кул Серпе

DEN 383.84
Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден

Сезона : Пролет / Лето / Есенски Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : должина на Лак : должина на �

DEN 1.00
Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Миди Фит И Блесок Секојдневно Секојдневен Елегантен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Миди Фит И Блесок Секојдневно Секојдневен Елегантен

Прво се придржуваме до клиентот €Внимавајте на инспирацијата за трендови, ексклузивни соработки со бр�

DEN 1.33