• Ново
Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра ЗА Сам Ѓердан Изработка На Накит О?

Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра

Buyers rating:
DEN 525.76

Износ

Уникатен Дизајн : Класичен овален со шарм од бисерни монистра од дева марија, одличен за изградба на персонализиран среќен шарм, секој приврзок има мала дупка низ која може да помине кабелот, овој уникатен дизајн може да го привлече вниманието на луѓето, тоа е најдобриот избор за изработка на накит. Уникатен Дизајн : Класичен овален со шарм од бисерни монистра од дева марија, одличен за изградба на персонализиран среќен шарм, секој приврзок има мала дупка низ која може да помине кабелот, овој уникатен дизајн може да го привлече вниманието на луѓето, тоа е најдобриот избор за изработка на накит. Големина : околу 24мм широк, долг 37мм, дебел 4мм, 8х4, 5мм дупка. Пакетот Вклучува 2 парчиња нерѓосувачки челик дева марија бисер мониста шарм, доволно за вашата секојдневна употреба и САМ накит. Квалитетен Материјал : поради својата цврстина и разноврсност, материјалот од нерѓосувачки челик не е оцрнет, нема избледување. Исклучително е лесен и удобен за носење, убаво е да се создаде свеж стил на изработка и занаети на накит. Широка Употреба : тие се совршени ЗА самостојни проекти за изработка, нараквица, ѓердан, сите видови изработка на накит, како што се изработка на накит за модни костими, изработка на накит за глуждот или изработка на накит за вратот. Тие се погодни за секој што сака накит. Совршени Подароци : вклучен е комплет Пластична кутија, може да ви помогне лесно да ги чувате наодите за накит или како подарок На Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајките, Денот на Годишнината или Роденденот за вашата ќерка, љубовница, мајка или само за себе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Анавија среќен 50-ти роденденски подароци од не'рѓосувачки челик моден ѓердан роденденска картичка накит подарок за неа, роденденски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Анавија среќен 50-ти роденденски подароци од не'рѓосувачки челик моден ѓердан роденденска картичка накит подарок за неа, роденденски

Shappy Happy 50 ти роденденски ѓердан картичка и подарок за накит Овој нежен роденденски ѓердан има бесконече�

DEN 959.20