• Ново
Персонализиран Кубен Цирконски Почетен Приврзок

Персонализиран Кубен Цирконски Почетен Приврзок

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Нашиот Единствен Почетен Приврзок Со Кубна Цирконија Насекаде со Бејл е едноставен, но елегантен. Брилијантниот амбиент го истакнува Почетниот "Z" со гламур и стил. Овој ѓердан со приврзок е совршен, едноставен додаток на секоја облека и пригода, или слој со други ѓердани. Прави прекрасен подарок за себе или за некој посебен во вашиот живот. Не е потребна персонализација. Персонализираната област е приближно 1/2 Инчи Ч на 1/4 инчи В.Направено од Сребро. Должина На Синџирот : 18".

Карактеристики

Производи во категоријата

вендунид орнаменти Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Титаниум
  • Ново
Оценка на клиентот:

вендунид орнаменти Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Титаниум

Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Прс�

DEN 239.84