• Ново
Најголемата Бреза Љубов Срцето Приврзок Синџир Ѓердан Жени Накит Подарок Коктел Партија Легура Злато

Најголемата Бреза Љубов Срцето Приврзок Синџир Ѓердан Жени Накит Подарок Коктел Партија Легура Злато

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Спецификации : . Уникатен дизајн ѓердан за жени. Дајте ви шармантен и модерен изглед. Совршен роденден, Божиќ, подарок За денот на Вљубените за жени. Тип : Ѓердан. Пол : Женски. Тема : Убавина. Стил : Мода. Материјал : Легура. Прилики : Свадба, Вечерна Забава, Банкет, Подарок, Запознавање итн. Карактеристики : Синџир Ѓердан, Љубов Срце, Подарок. Големина : 40см + 6,5 см/15,75 "+ 2,56 " (Прибл.). Приврзок : 0,5 см/0,20 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Ѓердан Уникатен дизајн ѓердан за жени. Дајте ви шармантен и модерен изглед. Совршен роденден, Божиќ, подарок За денот на Вљубените за жени. Ѓердан. Најголемата Бреза Мода Љубов Срцето Приврзок Синџир Ѓердан Жени Накит Подарок Коктел Партија. Синџир Ѓердан, Љубов Срце, Подарок Ѓердан.

Карактеристики

Производи во категоријата

Анавија среќен 50-ти роденденски подароци од не'рѓосувачки челик моден ѓердан роденденска картичка накит подарок за неа, роденденски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Анавија среќен 50-ти роденденски подароци од не'рѓосувачки челик моден ѓердан роденденска картичка накит подарок за неа, роденденски

Shappy Happy 50 ти роденденски ѓердан картичка и подарок за накит Овој нежен роденденски ѓердан има бесконече�

DEN 959.20
Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра

Уникатен Дизајн : Класичен овален со шарм од бисерни монистра од дева марија, одличен за изградба на пер�

DEN 525.76
Црвени Клипови За Коса, Германиумски Обетки Женски Неправилни Обетки Од Висока класа, Геометриски Обетки Во Форма На Игла,Сребро
  • Ново
Оценка на клиентот:

Црвени Клипови За Коса, Германиумски Обетки Женски Неправилни Обетки Од Висока класа, Геометриски Обетки Во Форма На Игла,Сребро

Добредојдовте Во Продавницата На Рдеуод Германиумски обетки Женски неправилни обетки од висока класа,

DEN 271.84
вендунид орнаменти Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Титаниум
  • Ново
Оценка на клиентот:

вендунид орнаменти Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Титаниум

Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Прс�

DEN 239.84