• Ново
Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски Подарок Е Една Големина

Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски

Buyers rating:
DEN 409.44

Износ

Ако имате какви било прашања во врска со нашите обетки со соѕвездие, ве молиме контактирајте не и со задоволство ќе одговориме на нив!Опис : Големина : како што е прикажано Материјал : метална белешка : поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : овие три нежни обетки со обетки имаат шарм на соѕвездието.! Услуга по продажба : ние ќе бидеме одговорни за нашите сопствени производи. Ќе ви се допадне овој инспириран моден Прстен за Вметнување опал. И уникатниот дизајн на ѓердан ви овозможува лесно да го покажете вашиот уникатен шарм и личност во толпата!СОВРШЕН ПОДАРОК : 12-те соѕвездија се на небото, исто како И Секој во светот. Затоа, ќе ви биде многу значајно да ги подарите овие обетки со соѕвездие како подарок на вашата мајка, пријатели, соученици, семејство, љубовници, сестри итн. Подготвени за повеќе комплименти!.Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки 12 Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски Подарок ??Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Пакетот вклучува : ќе добиете 3 различни стилови На Соѕвездие Обетки и 1 Парче Соѕвездие Картон. Ве МОЛИМЕ обрасците ЗА ВНИМАНИЕ се уникатни-точната шема што ја добивате ќе биде малку поинаква од прикажаната. Пакетот вклучува : 3 пара обетки картон со соѕвездие од 1 парче quality quality frandmade, фина изработка, вашиот ќе го најде совршен додаток за да го истакнете вашиот шарм и вкус. ●СОВРШЕН ДИЗАЈН●зачудувачките бели бои во овој камен го прават совршен моден прстен. Секој Зодијак има свои карактеристики, И Секој има свој темперамент. Ве молиме разберете го тоапоради различните позиции на сликите, боите може да имаат хроматикаберации. Quality и ГАРАНЦИЈА за УСЛУГА ● ние секогаш инсистираме да ви обезбедиме производи и задоволителна услуга по продажбата. Мачка Обетки за Девојки,на 80-тите Накит,Акрилик Обетки,Beaded Срцето Обетки,Носат Обетки,Мачка Обетки за Жените,Акрилик Обрачот Обетки,Безбол Студ Обетки за Жените,Убаво Скршени Накит,Bling Обетки за Жените,Бохемски Обетки за Жени,Свадба Обетки за Свадба,Кенди Срце Обетки,Голем Студ Обетки,Кенди Срце Ѓердан,Мачка Обетки,Beaded Обетки,Bling Срцето Обетки,Бохемски Обетки за Жените Dangle,Лак Обетки за Жените,Скршено Срце Обетки,најголемиот Дел Обетки за Жените,на 80-тите Обетки,90-тите години Обетки за Жените,А Обетки,најголемиот Дел Обетки,Акрилик Срцето Обетки,Плажа Обетки,Плажа Обетки за Жените,Beaded Обрачот Обетки,Лак Обетки,3 Обетки во Собата за 3 Дупки,Астронаут, Обетки,Големи Обетки за Жените Мода Накит,Big Hoops Обетки за Жените,Големите Обетки,Голем Студ Обетки за Жените,Безбол Обетки за Жените,Голема Обрачот Обетки,90-тите години Обетки,Големи Обетки за Жените,Голема Обрачот Обетки за Жените,Bling Обетки,Beaded Срцето Обетки за Жени,17 Миле Обетки,80-тите Обетки за Жените,на 80-тите Накит за Жените,Безбол Обетки,Beaded Обетки за Жени,Големиот Дебел Обрачот Обетки за Жените,Bling Обрачот Обетки за Жените,Голема Earring,Булчински Обетки,најголемиот Дел Обрачот Обетки,Синџири Обетки за Жените,Божиќ Обетки,Клип на Обрачот Обетки за Жените,Разговор Срцето Обетки,Манжетната Обетки,Симпатична Earring,Симпатична Бисер Обетки,Dangle Обетки Сет,Капка Обетки за Жените,Уво Пирсинг Studs,Уво Прстени Карики,Earring Студ,Обетки Фитили,Обетки Лесни,Обетки Stud Обетки кои Велат Дека Невестата,крупните Обрачот Обетки,Синџири Earring,Буци Обетки,Клип на Обетки Жените Обрачот,Костим Обетки за Жените Мода Накит,Обетки Кристал Studs,Уво Накит,Уво Прстен во Собата,Уво Прстени Сет,Студ Обетки за Жените,Earring Пак,Earring Студ во Собата,Обетки Пак,Обетки Трендовски,En Ми Обетки,Синџири Обетки,Буци Обрачот Обетки,Клип на Студ Обетки,Кристално Студ Обетки,Симпатична Студ Обетки за Жените,Симпатична Женска Обетки,Капе Обетки,Капка Обетки за Жените Dangle,Приходите за Женска,Обрачот Обетки за Жените,Приходи во Собата за Женска,Earring Снопови за Жените,Earring Карики за Жените,Earring Пакети Studs И Карики,Обетки Синџир,Обетки за Девојки Чувствителни Уши,Обетки за Жена,Рамни Назад Обетки,Буци Обетки за Жените,Канал Обетки Жените,Клип на Перл Обетки,бижутерија за Жени,Обетки Кристал за Жените,Симпатична Обрачот Обетки,Фитили Обетки во Собата,Earring за Жените,Earring Сет,Earring Studs за Жените,Обетки Голема,Обетки Рефус,Обетки Мода,Обетки за Жените Обрачот,Обетки во Собата,Јадење во Собата за Жените,Клип на Обетки за Девојки 10-12,Симпатична Уво Прстени,Нежен Обетки за Жените,Dangle Обетки за Жените Трендовски,Дијамант на Уво Ѕвонење за Жените,Двојно Лобус Обетки,Капка Бисер Обетки,Уво Прстени Пак,Уво Studs Жените,Обетки за Жените,Earring Карики во Собата,Обетки за Жените Studs Сет,Обетки Пакети,Обетки во Собата за Жените,Обетки Мали Карики,Обетки Studs,Обетки Studs Пак,Модни Накит,Клипот на Обетки за Девојки,Костим Обетки за Жените,Симпатична Earring Пакети,Нежен Обрачот Обетки,Daisy Обетки,Dangle Срцето Обетки за Жените,Дијамант Уво Ткаенината,Дијамант Studs Обетки за Жените,Капка Earring,се Откажат од Обрачот Обетки,Приходи,Earring Пакет за Жените,Earring Studs,Обетки за Жени, Модата,Обетки Девојки,Обетки Карики Мали,Обетки Studs Сет,Исхрана за Девојки,Erring за Жените,Cicada Обетки,Удобен Обетки,Клип на Обрачот Обетки,Кул Обетки за Жените,Обичај Обетки за Жени Нежен Обетки,Нежен Обетки во Собата,Dangle Бисер Обетки,Фитили Обетки за Жените Трендовски,Уво Прстени,Уво Прстени за Жените,Уво Studs,Earring Јакни за Studs,Earring Сет за Жените,Обетки за Тинејџерски Девојки,Обетки за Жените Трендовски Dangle,Обетки Карики,Обетки Preppy,крупните Обрачот Обетки за Жените,Фенси Обетки за Жени,Модата Обетки,Рамни Обетки за Жените,Синџир Обрачот Обетки,Кристално Капка Обетки,Симпатична Студ Обетки,Темно Обетки,Двојно Обетки за Една Дупка,Буци Срцето Обетки,Двојно Обрачот Уво.

Карактеристики

Производи во категоријата

Анавија среќен 50-ти роденденски подароци од не'рѓосувачки челик моден ѓердан роденденска картичка накит подарок за неа, роденденски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Анавија среќен 50-ти роденденски подароци од не'рѓосувачки челик моден ѓердан роденденска картичка накит подарок за неа, роденденски

Shappy Happy 50 ти роденденски ѓердан картичка и подарок за накит Овој нежен роденденски ѓердан има бесконече�

DEN 959.20