• Ново
Примарен Челик Нерѓосувачки Челик со Црна Гума Крст 8.5 во Нараквица

Примарен Челик Нерѓосувачки Челик со Црна Гума Крст 8.5 во Нараквица

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Дајте му на вашата гардероба стилски раб со оваа машка нараквица. Изработена во квалитетен нерѓосувачки челик оваа нараквица долга 8,5 инчи и широка 22 мм прикажува шарени врски заедно со црн гумен вметнат крст. Заштитена со магнетна спојка оваа нараквица сигурно ќе импресионира. Метална Тежина : 41,09 грама. Тип На Накит : Мода. Димензии : 8,5-инчен х 22мм. Затворач : Магнетна Затворач. Метал : Нерѓосувачки Челик.

Карактеристики

Производи во категоријата

18к Бело Злато Делфин Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

18к Бело Злато Делфин Приврзок

Произведени исклучиво За Накитопсесија Ова е прекрасен приврзок за делфин од бело злато ОД 18к...

DEN 1.33