• Ново
Едноставен Прстен Нежен Прстен Прстен Нерѓосувачки Челик Накит Креативен Прстен Моден Прстен Прстен За Маж Момче Машко

Едноставен Прстен Нежен Прстен Прстен Нерѓосувачки Челик Накит Креативен Прстен Моден Прстен Прстен За Маж Момче Машко

Buyers rating:
DEN 255.68

Износ

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис. Предметот е едноставен и моден прстен, кој е изработен од метален материјал, и усвојува дизајн што ја менува бојата за да го направи пошармантен и уникатен. Погоден е и за мажи и за жени за носење. Одличен подарок за вашиот љубовник, семејства и пријатели. Карактеристики. - Боја : Златна. - Материјал : Титаниум Челик. - Големина 5 : Околу 4, 98х1, 58х 0,8 см; 1, 96х0, 62х0, 31 инчи. - Големина 6 : Околу 5,2х1, 65х 0,8 см; 2, 05х0, 65х0, 31 инчи. - Големина 7 : Околу 5, 47х1, 73х 0,8 см; 2, 15х0, 68х0, 31 инчи. - Големина 8 : Околу 5, 7х1, 82х 0,8 см; 2, 24х0, 72х0, 31 инчи. - Големина 9 : Околу 5, 98х1, 9х 0,8 см; 2, 35х0, 75х0, 31 инчи. - Големина 10 : Околу 6,24х1, 98х 0,8 см; 2, 46х0, 78х0, 31 инчи. - Големина 11 : околу 6, 5х2, 06х 0,8 см; 2, 56х0, 81х0, 31 инчи. - Големина 12 : Околу 6, 75х2, 15х 0,8 см; 2, 66х0, 85х0, 31 инчи. - Изработен од премиум метал, издржлив и практичен за употреба. - Едноставен дизајн е шик и мода. - Различна големина одговара за повеќето мажи и момчиња. - Уникатен печатен дизајн, многу шармантен и уникатен. - Одличен подарок за вашите љубовници, семејства, пријатели итн. 1 х прстен. Изработен од премиум метал, издржлив и практичен за употреба. Едноставен дизајн е шик и мода. Различна големина одговара за повеќето мажи и момчиња. Уникатен печатен дизајн, многу шармантен и уникатен. Одличен подарок за вашите љубовници, семејства, пријатели итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

вендунид орнаменти Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Титаниум
  • Ново
Оценка на клиентот:

вендунид орнаменти Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Титаниум

Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Прс�

DEN 239.84
Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци

Дами Модерен Црн Прстен Од Легура На Бакар Со Циркон Инкрустиран Во Осум Боикарактеристика : големина Н�

DEN 239.84
18к Бело Злато Делфин Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

18к Бело Злато Делфин Приврзок

Произведени исклучиво За Накитопсесија Ова е прекрасен приврзок за делфин од бело злато ОД 18к Овој прив

DEN 1.33
Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок

Материјал : Легура : onesize Color : Злато, Silver Notice : Креативен тиркизен дијамантски триделен женски прстен во н�

DEN 255.84