• Ново
Титаниум Гребени Работ Крст Четкани И Полиран Бенд

Титаниум Гребени Работ Крст Четкани И Полиран Бенд

Buyers rating:
DEN 14879.68

Износ

Ова е уникатен, издржлив бенд изречен во титаниум. Има стилски раб, со прекрасни вкрстени ознаки и богата четкана завршница наоколу за фасцинантна привлечност. Оваа широка лента од 8 мм е совршена опција за секоја пригода и одлична идеја за подарок. Задебелен и убав, достапен е во големина на прст 8,50.Метална Тежина : 4,24 Грама Накит Тип : Моден Стил : Вкрстена Свадбена Лента Накит Финиш : Четкан Пол : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 8ммринг Големина : 8,5 Никел Слободен Раб Удобност Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Титаниум, Четкан, Гребен Раб, Без Никел, Удобно Вклопување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина

Удобно Вклопување : овие едноставни, но убави Обетки се парче накит што ќе ги натера сите да ви дадат ком�

DEN 1.00
Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски

Ако имате какви било прашања во врска со нашите обетки со соѕвездие, ве молиме контактирајте не и со зад�

DEN 409.44
18к Бело Злато Делфин Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

18к Бело Злато Делфин Приврзок

Произведени исклучиво За Накитопсесија Ова е прекрасен приврзок за делфин од бело злато ОД 18к...

DEN 1.33