• Ново
Уникатни поволни цени за зимски фау -велур со велур, елегантно копче надолу по мини фустан

Уникатни поволни цени за зимски фау -велур со велур, елегантно копче надолу по мини фустан

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Ажурирајте ја вашата есенска гардероба со овој елегантен фустан. Мека и истегната ткаенина од велур нуди удобно вклопување. Копчето надолу и појас на половината додаваат професионално чувство. Носете го со високи потпетици, станови или чизми за разноврсен изглед. Совршен избор за паметен изглед во кариерата. Најубавиот фустан во вашиот исклучок. Мешање (во инчи) Меѓународна големина градите Подигање на половината Ширина на рамото Должина Должина на ракавот - - 34 1/4 28 3/8 14 1/2 - 32 1/4 22 5 /8s 36 1/4 30 3/8 15 - - 32 7/8 - 23м - 38 1/4 32 3/8 15 1/2 - 33 1/2 - - 23 3/8 L 41 3/8 - - 35 1/2 16 1/8 - 34 - 23 7/8xl 44 1/2 38 5/8 16 7/8 - 34 5/8 - - 24 1/4 Мерењето на должината е од рамо до полите. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за зимски зимски велур со велур, елегантно копче надолу мини фустан 95%полиестер 5%спандекс. Долги ракави. Увезени. Фаукс велур. Стојат јака. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот носи во XS.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Фустани За Жени Чипка Спојување Ладно Рамо Фустан Љубов Печатење Мини Фустан Замав Фустан Со Џебови Фустани За Жени вестидос
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Чипка Спојување Ладно Рамо Фустан Љубов Печатење Мини Фустан Замав Фустан Со Џебови Фустани За Жени вестидос

Ренесансен фустан женски ренесансен фустан жени со корсет ренесансен фустан жени елф корсет ренесансе�

DEN 3.00
Женски Готски Корсет Фустан Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Неправилни Полите Плисирани Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Готски Корсет Фустан Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Неправилни Полите Плисирани Миди

Женски Готски Корсет Фустан 2023 Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Непр

DEN 2.67
Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Фустан, Секојдневни Мини Фустани, Пролетен Е�

DEN 2.33
Без граници миди фустан на јуниори
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници миди фустан на јуниори

Класик со пресвртбез фустан за вратоврска на границите на границите зема фустан со маица и го свртува ј�

DEN 261.28