• Ново
Енвејји Тесен Фустан Секси Мини Фустан Со Еднобојна Бодикон Со Монистра Надвор Од Рамото

Енвејји Тесен Фустан Секси Мини Фустан Со Еднобојна Бодикон Со Монистра Надвор Од Рамото

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

За . Енвејји Тесен Фустан Секси Мини Фустан Со Еднобојна Боди Со Монистра Надвор Од Рамото. Главен Материјал : 95%Полиестер И 5%Спандекс. Популарен Елемент : Мек и Удобен, Долг Ракав, надвор од рамото, Тесен фустан, Мини фустан, Монистра. Прилика : Дневно, Шопинг, Одмор, излегување, Одмор, Носење Куќа, Работа, Состанување. Сезона : Зима, Fall. Големина : С, М, Л, ХЛ. Нега на облека : машинско перење Или миење раце во ладна вода. За Известување : . *Ве молиме внимателно споредете ја табелата со големини пред да ја купите. * Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење (забелешка 1см=0,39 инчи). *Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлина. Мини Фустан. Тесен Фустан. Бодикон. Монистра. Надвор Од Рамото.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Фустани За Жени Клиренс Фустани За Сонце За Жени Женски Летен Фустан Со Цврста Боја Шуплив Мини Фустан Без Ракави Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Клиренс Фустани За Сонце За Жени Женски Летен Фустан Со Цврста Боја Шуплив Мини Фустан Без Ракави Фустан

Сметаме големини кои одговараат на секој тип на тело, видете ја нашата табела со големини за да ја избер�

DEN 255.84
Женски џеб мини фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски џеб мини фустан

Со слабеење и лесни кратки ракави, ова е мини фустан што треба да го носи цело лето Облечете го со високи

DEN 1.67
Мијаилима Миди Фустани За Жени Летен Фустан Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Краток Ракав Лабав Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Миди Фустани За Жени Летен Фустан Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Краток Ракав Лабав Фустан

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43 "Должина : 138см / 54.33 " Ракав : 18см / 7.09" Рамо : 36см / 14.17" Големина : М СА�

DEN 0.33
Ештон плус големина мини фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ештон плус големина мини фустан

Модерни, нежни V вратот и кратки ракави на Долман го прават овој плус големина мини фустан нокаут Носете

DEN 342.24