• Ново
Зрбивб Гроздобер Жени Тенок Фустани Жени Тркалезен Врат Стомачен Фустан Без Ракави Боемски Страничен Шлиц Без Ракави Макси Фустан

Зрбивб Гроздобер Жени Тенок Фустани Жени Тркалезен Врат Стомачен Фустан Без Ракави Боемски Страничен Шлиц Без Ракави Макси Фустан

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Големина : С Биста : 85-105см/33,46-41,34" Половината : 50см/19,69" Должина : 127см/50,00" Големина : М Биста : 90-110см/35,43-43,31" Половината : 54см/21,26" Должина : 128см/50,39" Големина : Л Биста : 95-115см/37.40-45.28" половината : 58cm/22.83" должина : 129cm/50.79" големина : xl биста : 100-120cm/39.37-47.24" половината : 62cm/24.41" Должина : 130cm/51.18" големина : xxl биста : 105-125cm/41.34-49.21" Половината : 66см/25.98" должина : 140см/55.12" женски стомачен фустан без ракави со тркалезен врат Боемски макси фустан Без ракави Ве Молиме Проверете Ја табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1. Овој фустан е направен од материјал . Цената е фер, ткаенината е многу мека удобна и еластична, што ја прави лесна и идеална за лето .Рачно миење и брзо се сушат со малку или без пеглање. Нема намалување 2. Секојдневен Стил 3. Секојдневен/Плажа/Забава/Работа/Надвор / Обично. Стави на појас и тоа ќе изгледа одлично. 4. Рачно миење ладно, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно. 5.Ова е многу добар подарок за девојка, пријател, мајка, верувам дека многу ќе им се допадне. Моден дизајн, Сосема Нов,! Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 € Женски Фустан Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Големина На Бистата Должина НА Половината XXL 105-125см/41,34-49,21" 66см/25,98" 140см/55,12" Големина : XXL Биста : 105-125см/41.34-49.21" половината : 66см/25.98" должина : 140см/55.12" секси жени завој бодикон мини фустани Транспарентен Прерамки ПАРТИЈА ЖЕНСКИ елегантен мини фустан женски. Долг Ракав Фустан Жените Секси Колкот Шупливи Надвор Страна Пресече Појас Пролет Висок Струк Тенок Француски Ретро Над Коленото Надвор Рамо. Лесен Ако За Формални Места, Како Што Се Деловна Работа, Забава, Црква, Свадба, Свадба Гостин, Матурска, Вечер, Предавање Облека што Можете Со Сандали Со Прерамки и Нежен Накит.

Карактеристики

Производи во категоријата

Есенски Заштеди Празнични Зделки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Есенски Заштеди Празнични Зделки

Женски Врат Тесен Фустан За Елече Без Ракави Еластичен Раширен Мини Фустанкарактеристики : 1.Карактерис

DEN 465.60