• Ново
Мијаилима Миди Фустани За Жени Летен Фустан Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Краток Ракав Лабав Фустан Со Долга Плажа

Мијаилима Миди Фустани За Жени Летен Фустан Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Краток Ракав Лабав Фустан

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43 "Должина : 138см/54.33 " Ракав : 18см/7.09" Рамо : 36см/14.17" . Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40 "Должина : 139см/54.72 " Ракав : 19см/7.48" Рамо : 37см/14.57" . Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Должина : 140см/55.12 " Ракав : 20см/7.87" Рамо : 38см/14.96" . Големина : XL САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 105cm/41.34 "Должина : 141cm/55.51 " Ракав : 21cm/8.27" Рамо : 39cm/15.35" . Големина : XXL САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Должина : 142cm/55.91 " Ракав : 22cm/8.66" Рамо : 40cm/15.75" . Женски Летен Фустан Секојдневен Принт Лабава Плажа Долг Фустанкарактеристики : мек Материјал женски секојдневен фустан, ткаенината е многу мека и еластична, што ја прави лесна и идеална за летни временски услови, но доволно тешка до местото каде што не се грижите дали ќе лета нагоре или ќе заглави некаде. Машина за перење, и тие брзо се сушат со малку или без пеглање. Нема намалување. Карактеристики Истегнување, меко, лабаво вклопување, удобно, заоблен врат, над должината на коленото, еластично на половината, не обложено, фустан на плажа и фустан за забави. Совршен е за лето, пролет и fall. Стил Симпатична, лесен партија фустан, но може да се види тоа ќе биде лесно да се облекуваат ова на многу начини. Можете да го облечете со фенси накит или да бидете лежерни со некои станови! Може да биде облечен нагоре или надолу. Прилики ова е одличен секојдневен фустан за жешко лето во пустината, ви овозможува да изгледате заедно во тие жешки летни денови и или вечери. Совршено удобно вклопување, стилски,лесен, доволно долг за работа. Совршен за забава ,одмор, датум и секојдневна работа. Ова здолниште е многу погодно за обликот на вашето тело и нема лесно да се лизне. Сезона : Лето : Женаматеријал : Полиестерпан Тип : Должина На Ракавот За Печатење : кратка дебелина на ракавот : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Жени Dress Size USEUBust Length Sleeve Shoulders43490cm/35.43"138cm/54.33"18cm/7.09"36cm/14.17"M63695cm/37.40"139cm/54.72"19cm/7.48"37cm/14.57"L838100cm/39.37"140cm/55.12"20cm/7.87"38cm/14.96"XL1040105cm/41.34"141cm/55.51"21cm/8.27"39cm/15.35"XXL1242110cm/43.31"142cm/55.91"22cm/8.66"40cm/15.75"Size : SUS : 4 EU : 34 Bust : 90cm/35.43"Length : 138cm/54.33"Sleeve : 18cm/7.09"Shoulder : 36cm/14.17"Size : MUS : 6 EU : 36 Bust : 95cm/37.40"Length : 139cm/54.72"Sleeve : 19cm/7.48"Shoulder : 37cm/14.57"Size : LUS : 8 EU : 38 Bust : 100cm/39.37"Length : 140cm/55.12"Sleeve : 20cm/7.87"Shoulder : 38cm/14.96"Size : XLUS : 10 EU : 40 Bust : 105cm/41.34"Length : 141cm/55.51"Sleeve : 21cm/8.27"Shoulder : 39cm/15.35"Size : XXLUS : 12 EU : 42 Bust : 110cm/43.31"Length : 142cm/55.91"Sleeve : 22cm/8.66"Shoulder : 40cm/15.75" Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Базиреј Женски Фустани, Каузални Фустани, Фустани На Плажа Без Ракави Летни Фустани Мини Длабоко В-Вратот Должина На Коленото
  • Ново
Оценка на клиентот:

Базиреј Женски Фустани, Каузални Фустани, Фустани На Плажа Без Ракави Летни Фустани Мини Длабоко В-Вратот Должина На Коленото

Мода Жени Секси Длабоко VВратот Халтер Без Грб Пресече Мини Партија Клуб Фустан Ве молиме, Не Само Упате�

DEN 239.84
Женски џеб мини фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски џеб мини фустан

Со слабеење и лесни кратки ракави, ова е мини фустан што треба да го носи цело лето Облечете го со високи

DEN 1.67
Без граници на постери на јуниорите
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници на постери на јуниорите

Поло добива нов изглед во форма на зипфустан со зипапфустан Ребреди се за меко, строго чувство, овој фус�

DEN 3.00