• Ново
Фустани За Жени Цврст Оглавник Мини Мини Секојдневен Летен Фустан Без Ракави Темно Сина XL

Фустани За Жени Цврст Оглавник Мини Мини Секојдневен Летен Фустан Без Ракави Темно Сина XL

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики. Материјал : Должина На Ракавот Во Полиестерстил : Должина На Облека Без Ракави : Стил На Вратот На Мини Облека : Стил На Оглавник : Мини Шема : Цврст Стил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Летна Пригода : Семејство, Одмор, Плажа, Патување. Вклучен пакет : 1 Женски Фустан. Големина : С САД : 4 Биста : 85см/33,46" Половината : 95см/37,40" Колк : 115см/45,28" Должина : 83см/32,68" Големина : М САД : 6 БИСТА : 90см/35,43" Половината : 100см/39,37" Колк : 120см/47,24" Должина : 84см/33,07" Големина : л САД : 8 Биста : 95см/37.40" Половината : 105см/41.34" Колк : 125см/49.21" Должина : 85см/33.46" Големина : XL сад : 10 биста : 100см/39.37" половината : 110см/43.31" колк : 130см/51.18" должина : 86см/33.86" Големина : 2xl сад : 12 биста : 105cm/41.34" половината : 115cm/45.28" колк : 135cm/53.15" должина : 87cm/34.25" големина : 3xl сад : 14 Биста : 110cm/43.31" Половината : 120cm/47.24" колк : 140cm/55.12" должина : 88см/34.65" материјал : изработен од полиестер, ткаенина погодна за кожата, мека текстура, удобна и дише, погодна за женска нежна кожа. Моден изглед : женски мини Халтер дизајн без Ракави, може да се изберат повеќе модели, светли бои, атрактивен, елегантен и трендовски женски мини фустан. Повод : летен фустан за кошула. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок : Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Големина : С САД : 4 ;Големина : М САД : 6; Големина : Л САД : 8; Големина : ХЛ САД : 10 ;Големина : 2ХЛ САД : 12 ;Големина : 3ХЛ САД : 14.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Фустани За Жени Чипка Спојување Ладно Рамо Фустан Љубов Печатење Мини Фустан Замав Фустан Со Џебови Фустани За Жени вестидос
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Чипка Спојување Ладно Рамо Фустан Љубов Печатење Мини Фустан Замав Фустан Со Џебови Фустани За Жени вестидос

Ренесансен фустан женски ренесансен фустан жени со корсет ренесансен фустан жени елф корсет ренесансе�

DEN 3.00
Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse

Едноставно, но никогаш основно, Тера хитови над коленото Затворање : стил на пуловер Ракави : кратки рака

DEN 342.24
Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Половината : 84см / 33.07" Колк : 94см / 37.01" Должина : 96см / 37.80"Големина : М Биста : 94см

DEN 591.68
Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Фустан, Секојдневни Мини Фустани, Пролетен Е�

DEN 2.33
Мијаилима Миди Фустани За Жени Летен Фустан Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Краток Ракав Лабав Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Миди Фустани За Жени Летен Фустан Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Краток Ракав Лабав Фустан

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43 "Должина : 138см / 54.33 " Ракав : 18см / 7.09" Рамо : 36см / 14.17" Големина : М СА�

DEN 0.33