• Ново
Фустан За Жени Летни Еднобојни Фустани Линија Мини Фустан Фустани За Забави Без Ракави

Фустан За Жени Летни Еднобојни Фустани Линија Мини Фустан Фустани За Забави Без Ракави

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Големина : S Биста : 92cm/36.22" Половината : 66cm/25.98" Должина : 81.5 cm/32.09" Големина : M Биста : 97cm/38.19" Половината : 71cm/27.95" Должина : 83cm/32.68" Големина : L Биста : 104cm/40.94" Половината : 78cm/30.71" Должина : 85см/33,46" големина : xl биста : 111см/43,70" Половината : 85см/33,46" должина : 87см/34,25" жени летни еднобојни фустани линија мини фустан фустани за забави без ракавикарактеристики страничен патент,рушен дизајн на обвивка . ①Стилот и модата ве прават попривлечни ●Совпаѓање ● Може да се Носи Во Пролет И Лето со Јакна или Палто За Секојдневно Носење за стилски изглед сите сезони!①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Опис сезона : Летен Пол : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Тип На Шема Без Ракави : Цврст Стил : Мода, Каузален Пакет вклучуваат : Фустан Од 1 ПАРЧЕ 60% Полиестер, 35% Вискоза, 5% Спандекс. карактеристики-краток ракав,врат на екипажот, макси фустан,здолниште со нивоа, основен симпатичен фустан на плажа со џебови. Прилики-Погодни За плажа,патување, работа, секојдневно, секојдневно и забавно,лесно облекување нагоре или надолу!. Определување - Овој Течен долг Фустан со Симпатично здолниште со нивоа,се спушта на секојдневниот стил и два практични странични џебови, Кои Се Совршени за овој фустан.Убав едноставно фустан за лето! Класичен кружен врат, миди должината со нивоа дизајн го прави сарафанот помалку монотон. Нега-Машина/ Рачно перење, не белило, висат или линија сува, ниско железо кога е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Синдис Дами Едноставна Маица Со Кратки Ракави Фустан Жени Лабави Мини Фустани Страничен Шлиц Кафтан Еднобоен Обичен Туника Сарафан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Синдис Дами Едноставна Маица Со Кратки Ракави Фустан Жени Лабави Мини Фустани Страничен Шлиц Кафтан Еднобоен Обичен Туника Сарафан

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Против Вратот Мини Фустан, Фустан Со Маица Со Кратки Ракави, Секојдневн�

DEN 2.00
Eyикмарн Женски Летен Фустан Без Ракави Ракав Ракав Мини Фустан Со Екипаж Со Цврста Боја Лабаво Вклопување Краток Течен Плисиран
  • Ново
Оценка на клиентот:

Eyикмарн Женски Летен Фустан Без Ракави Ракав Ракав Мини Фустан Со Екипаж Со Цврста Боја Лабаво Вклопување Краток Течен Плисиран

Детали за производот 50%Хлор+50% Полиестер Увезени Затворање На копчето Карактеристика : Женски Мини Фуст�

DEN 267.04
Зрбивб Гроздобер Жени Тенок Фустани Жени Тркалезен Врат Стомачен Фустан Без Ракави Боемски Страничен Шлиц Без Ракави Макси Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зрбивб Гроздобер Жени Тенок Фустани Жени Тркалезен Врат Стомачен Фустан Без Ракави Боемски Страничен Шлиц Без Ракави Макси Фустан

Големина : С Биста : 85105см / 33,4641,34" Половината : 50см / 19,69" Должина : 127см / 50,00" Големина : М Биста : 90110см / 35,4343,31"

DEN 3.00
Без граници на постери на јуниорите
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници на постери на јуниорите

Поло добива нов изглед во форма на зипфустан со зипапфустан Ребреди се за меко, строго чувство, овој фус�

DEN 3.00
Dга Фустани Жени Лето Повик О-Вратот Краток Ракав Крпеница Лабава Мини Фустан За Секојдневно Тренингот Роденденски Фустани За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Dга Фустани Жени Лето Повик О-Вратот Краток Ракав Крпеница Лабава Мини Фустан За Секојдневно Тренингот Роденденски Фустани За

Големина : S Биста : 90cm / 35.43" ракав : 13cm / 5.12" Должина : 92cm / 36.22" Големина : M Биста : 95cm / 37.40" Ракав : 13cm / 5.12" Должи�

DEN 255.84