• Ново
shpwfbe летни фустани за жени секојдневни фустани за жени женски џебови со цветен принт без ракави без ракави плажа а-линија мини фустан

shpwfbe летни фустани за жени секојдневни фустани за жени женски џебови со цветен принт без ракави без ракави плажа а-линија

Buyers rating:
DEN 168.80

Износ

Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Нашата Продавница.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. За да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. (1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.) Околу Големината : 1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.8 "Должина : 88см/34.65". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22 "Должина : 89см/35.04". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см/38.58 "Должина : 90см/35.43". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94 "Должина : 91cm/35.83". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Должина : 92cm/36.22" Жени О-Вратот Лето Ракави Цвет Печатење Со Џебови Плажа А-линија Мини Фустан Специфични : Моден дизајн, 95% Сосема Нов,!Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Стил На Печатење : Обична Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линијата : Свилена Ткаенина : 94% Полиестер и 6% Спандекс. Мека и удобна за вашата кожа во жешките летни денови : овој фустан нема џебови, а предниот појас не може да се прилагоди. Затворањерачно Миење Самокарактеристики : цветните принтови ве одржуваат во модниот тренд. овозможувајќи ви да станете фокус на толпата и да добиете многу комплименти. Прилики : Совршен За секојдневниот живот, секојдневен, плажа, одмор, работа, состанок, забава, коктел или други активности кон крајот на пролетта, летото и почетокот на есенската биста : (И)32,5-34,5 инчи, (М)34,5-36,5 инчи, (Л)36,5-38,5 инчи, (XL)40-42 инчи, (2 XL)43-45 инчи. Повеќе информации за големината ве молиме погледнете ја табелата со големини во описот на производот вовед во перење : препорачано миење Раце, избегнувајте употреба на белило, не мијте со топла вода И закачете се На сув пакет Вклучуваат : што добивате : 1●Женски Фустан Белешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. летни фустани за жени 2023 година, секојдневни фустани за жени, Женски Фустан, Женски Секојдневен Фустан, здолниште, Полиестер, Сина, 2 XL.

Карактеристики

Производи во категоријата

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse

Едноставно, но никогаш основно, Тера хитови над коленото Затворање : стил на пуловер Ракави : кратки рака

DEN 342.24
Летни Фустани За Жени Чипка Спојување Ладно Рамо Фустан Љубов Печатење Мини Фустан Замав Фустан Со Џебови Фустани За Жени вестидос
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Чипка Спојување Ладно Рамо Фустан Љубов Печатење Мини Фустан Замав Фустан Со Џебови Фустани За Жени вестидос

Ренесансен фустан женски ренесансен фустан жени со корсет ренесансен фустан жени елф корсет ренесансе�

DEN 3.00