• Ново
Фустани За Женска Женска Мода Секојдневно Лето Без Ракави Од Рамото Цврст Фустан Со Тркалезен Врат За Жени Расчистување

Фустани За Женска Женска Мода Секојдневно Лето Без Ракави Од Рамото Цврст Фустан Со Тркалезен Врат За Жени Расчистување

Buyers rating:
DEN 168.80

Износ

Женска Мода Секојдневен Летен Без Ракави Надвор Од Рамото Цврст Фустан Со Тркалезен Врат карактеристики : 1. Карактеристики : секојдневен фустан, Секојдневна облека, моден дизајн. 2.Материјал : 100% Полиестер 3. Врвен квалитет и посебен дизајн совршено ги покажуваат вашите секси облини. Оваа долна облека може да создаде најсекси изглед за вас. И тоа ја покажува вашата секси и женственост и ве прави попривлечни за вашиот љубовник. 4. Рачно миење одделно во ладна вода, без белило и закачување за сушење, Пеглајте со крпа за притискање. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Прилика : Совршен избор За Топла Ноќ, Меден Месец, Денот На Вљубените, Годишнината, Спалната Соба Или Специјалниот Ден, Ве Прават супер секси и заводливи. Сезона : Цела Сезона.Пол : Жени .Повод : Повик.Стил : Секојдневен.Должина : Редовно.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустани ЈАНХАЈГОНГ Фустани За Жени 2023 Женска Мода Секојдневно Лето Без Ракави Од Рамото Цврст Фустан Со Кружен Врат За Жени Расчистување. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 87см/34.25 "Должина : 105см/41.34". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 91см/35.83 "Должина : 107см/42.13". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 95см/37.40 "Должина : 109см/42.91". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 99см/38.98 "Должина : 111см/43.70". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 103см/40.55 "Должина : 113см/44.49".

Карактеристики

Производи во категоријата

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse

Едноставно, но никогаш основно, Тера хитови над коленото Затворање : стил на пуловер Ракави : кратки рака

DEN 342.24
Летни Фустани За Жени Чипка Спојување Ладно Рамо Фустан Љубов Печатење Мини Фустан Замав Фустан Со Џебови Фустани За Жени вестидос
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Чипка Спојување Ладно Рамо Фустан Љубов Печатење Мини Фустан Замав Фустан Со Џебови Фустани За Жени вестидос

Ренесансен фустан женски ренесансен фустан жени со корсет ренесансен фустан жени елф корсет ренесансе�

DEN 3.00