• Ново
Бесплатно собрание, женски мини резервоар фустан со акцент на пресврт

Бесплатно собрание, женски мини резервоар фустан со акцент на пресврт

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Вратете се и уживајте во зачудувачката едноставност на мини резервоарот за слободно склопување. Наменето за сончев ден, овој лесен фустан убаво се спојува со патики или сандали. Силуетата без ракави без ракави е толку лесна за носење соло или слоевит со блејзер или кардиган, а ние само го сакаме новиот акцент на пресврт на лентата за рамо. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : полу-опремена. Должина : мини фустан; приближно. 35-1/4 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави; детали за пресврт на десното рамо. Ockебови : Ништо. Карактеристики : деколте за лажичка; Супер-мека ткаенина; нелиран. Minи женското мини резервоар за пресврт од слободното склопување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse

Едноставно, но никогаш основно, Тера хитови над коленото Затворање : стил на пуловер Ракави : кратки рака

DEN 342.24
Мини Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Цврсти Фустани Во А-Линија Бохо Фустан Џебови Туника Подароци На Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мини Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Цврсти Фустани Во А-Линија Бохо Фустан Џебови Туника Подароци На Дозвола

Шудагенг Женски Фустани Женски Бохо Фустан Одмор VВратот Краток Ракав Мини Солидна АЛинија Сива М...

DEN 168.80
Женски Готски Корсет Фустан Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Неправилни Полите Плисирани Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Готски Корсет Фустан Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Неправилни Полите Плисирани Миди

Женски Готски Корсет Фустан 2023 Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Непр

DEN 2.67