Мијаилима Матурски Фустани За Жени Мода Ретро Гроздобер Обичен Готски Фустан Без Ракави На Екипажот Плус Големина Секвен Ресел
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Матурски Фустани За Жени Мода Ретро Гроздобер Обичен Готски Фустан Без Ракави На Екипажот Плус Големина Секвен Ресел

Големина : С Биста : 86см / 33,86" Половината : 68см / 26,77 "Колк : 88см / 34,65 " Должина : 95см / 37,40" Големина : М Биста : 90с

DEN 1.67
Без граници миди фустан на јуниори
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници миди фустан на јуниори

Класик со пресвртбез фустан за вратоврска на границите на границите зема фустан со маица и го свртува ј�

DEN 261.28