• Ново
Женски Боемски Цветни Макси Фустан Жени V Вратот Линија Краток Ракав Обични Фустани

Женски Боемски Цветни Макси Фустан Жени V Вратот Линија Краток Ракав Обични Фустани

Buyers rating:
DEN 574.08

Износ

Големина : М САД : 8~10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10~12 ЕУ : 36~38 Биста : 96см/37,80" Рамо : 37см/14,57" Ракав (Тесен И нееластичен) : 32см/12,60" Половината : 76см/29,92" Предна Должина : 113см/44,49" Црна Должина : 124см/48,82" Големина : Л УС : 12~14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14~16 ЕУ : 38~40 биста : 100СМ/39,37" рамо : 38,5 см/15,16" ракав (Тесен И Нееластичен) : 32,5 см/12,80" Половината : 80см/31,50" Предна Должина : 114см/44,88" црна Должина : 125см/49,21" големина : Xl US : 14~16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16~18 ЕУ : 40~42 биста : 104см/40.94" рамо : 40см/15.75" ракав (Тесен и Нееластичен) : 33см/12.99" половината : 84см/33.07" предна должина : 115см/45.28" црна должина : 126см/49.61" големина : ххл Сад : 16~18 велика БРИТАНИЈА : 18~20 ЕУ : 42~44 БИСТА : 108см/42,52" рамо : 41,5 см/16,34" ракав (тесен и Нееластичен) : 33,5 см/13,19" половината : 88см/34,65" предна должина : 116см/45,67" црна должина : 127см/50,00" женски обичен Моден Фустан ЦВЕТНИ ПЕЧАТЕНИ БОЕМСКИ V ВРАТОТ ЕЛЕГАНТЕН СЕКСИ ФУСТАН линија краток РАКАВ секојдневен фустанкарактеристики : материјал : изработен од висококвалитетен шифон Кој Е Удобен И дише, доволно издржлив За вашето секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа.Стил на дизајн : Женски Секојдневен Моден Фустан Цветен Печатен Боемски В-Врат Елегантен Секси Фустан Обичен Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со дизајн со висок струк ви овозможува да изгледате потенок, стилот на тркач без ракави е многу трендовски и кул во лето. Прилики : Забава, запознавање, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќно излегување, одмор, одмор, fall, зима, пролет и лето итн. Совети : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате. Сите Други Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не Слободно. Ракав За Пеперутка Надвор Од Рамото Редовен Резервоар За Ремени За Шпагети Ракав За Капење ракави ракави Ракав Ракав Со Ракав Со Ракав Од Рамо Со Едно Рамо Ливче Ракав Со Надуен Ракав Со Слоук Ракав Без Прерамки Со Кратки Ракави Без Ракави Со Три Четвртини Ракав Со Долг Ракав Со Половина Ракав. Облечи Жени Обични Плажа Лабава Долга Макси Фустан Без Ракави Летна Возбуда Ракав Сплит Секси Прикривање Камизола Резервоар Мини Фустани Бохо Кратко Здолниште Полите Сплит Цвет Печатење V Вратот Цветни Печати Плус Големина Шарени Печатење Вратоврска-Боја Градиент Печатење Долг Фустан Возбуда Краток Ракав Сплит Макси Фустани Плетени Плетени Шупливи Врвки Камизола Памучно Здолниште Лен Резервоар Тенок Фит Еднобоен Секси Ремен За Шпагети Ремен Со Вртење На Половината Без Грб Цветен Принт Со Џеб.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски џеб мини фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски џеб мини фустан

Со слабеење и лесни кратки ракави, ова е мини фустан што треба да го носи цело лето Облечете го со високи

DEN 1.67