• Ново
Outfmvch долг ракав фустан за жени Облечи Мода Чиста Боја V - Вратот Светки Партија Мини Фустани жени фустани fall фустани

Outfmvch долг ракав фустан за жени Облечи Мода Чиста Боја V - Вратот Светки Партија Мини Фустани жени фустани fall фустани

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S - US : 4 - - велика Британија : 8 - - еу : 34 - - биста : 86см/33,86" - - рамо : 38СМ/14,96" - - Ракав : 59см/23,23" - - Должина : 83см/32,68". Големина : М - - САД : 6 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 - - ЕУ : 36 - - Биста : 92см/36,22 "- - Рамо : 39,5 см/15,55 "- - Ракав : 60см/23,62 "- - Должина : 84см/33,07". Големина : Л - - САД : 8 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 - - ЕУ : 38 - - Биста : 98см/38,58 "- - Рамо : 41см/16,14 "- - Ракав : 61см/24,02 "- - Должина : 85см/33,46". Големина : XL - - US : 10 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 - - ЕУ : 40 - - Биста : 104cm/40.94 "- - Рамо : 42.5 cm/16.73 "- - Ракав : 62cm/24.41 "- - Должина : 86cm/33.86". Големина : 2 XL-САД : 12 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 - - ЕУ : 42 - - Биста : 110cm/43.31 "- - Рамо : 44cm/17.32" - - Ракав : 63cm/24.80"- - Должина : 87cm/34.25" Жените Се Облекуваат Мода Чиста Боја V-Вратот Светки Долги Ракави Партија Мини Фустани Карактеристики : 1.Цврст, Крпеница, Долг Ракав, Жени И девојки Мода Секојдневен, 2.Мек и добар материјал за текстура,лесен, дише 3.Секси и цврст фустан, Облека За Забави Во Градината Или Секојдневно Секојдневно Носење.Совршен за плажа, одмор ..4.Предлог за перење : рачно миење ладно и закачување суво.5.ЗАБЕЛЕШКА : постојат S-2 XL, секогаш ќе има натпревар за вас, но големината со биде малку поинаква причина за рачно мерење. Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето и есенски пол : Жени, Девојки Повод : Забава Во Градината,Дневно, плажа,клуб,улица,Материјал : Полиестерстил : Забава,Секси, клуб : Одговара на дебелината на големината : Стандардно што добивате : фустан за жени од 1 XWomen. Есенски Фустани За Жени 2022 Фустани За Жени 2022 Свадбени Фустани За Гости За Жени Црни Фустани За Жени Џемпер Фустан За Жени Фустан Со Долги Ракави За Жени Бел Фустан Женски Свадбени Фустани За Венчавки Фустани За Жени Есенски Ренесансен Фустан Женски Фустани За Жени 2022 Фустан За Свадба Плус Големина За Жени Женски Фустани Женски Блузи Облечени Секојдневен Макси Фустан За Жени Секси Фустани За Жени Зимски Фустани За Жени 2022 Розова Облека За Жени Миди Фустани За Жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Половината : 84см / 33.07" Колк : 94см / 37.01" Должина : 96см / 37.80"Големина : М Биста : 94см

DEN 591.68
Utоимкио Макси Фустани За Жени На Продажба Жени Лето Лежерно Секси Печатење Ладно Рамо 4 јули Слаб Тенок Тенок Фустан Без Ракави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Utоимкио Макси Фустани За Жени На Продажба Жени Лето Лежерно Секси Печатење Ладно Рамо 4 јули Слаб Тенок Тенок Фустан Без Ракави

Женски Фустани Обични Женски Фустани За Свадба Гостински Фустани Миди Издолжени Женски Фустани Летни Ж

DEN 383.84
Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse

Едноставно, но никогаш основно, Тера хитови над коленото Затворање : стил на пуловер Ракави : кратки рака

DEN 342.24