• Ново
Мини Фустани За Жени Мода Повик Краток Ракав Возбудува Еднобојна V-Вратот Лабава Фустан

Мини Фустани За Жени Мода Повик Краток Ракав Возбудува Еднобојна V-Вратот Лабава Фустан

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 70-88см/27.56" -34.65 " Должина : 84 . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 74-92см/29.13" -36.22 "Должина : 92см/36.22". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 78-96см/30.71" -37.80 "Должина : 96см/37.80". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 98cm/38.58 "Должина : 76cm/29.92". Женска Мода Секојдневен Краток Ракав Возбудува Еднобојна V-Вратот Лабава Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен, Стилски и моден дизајн.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, се чувствуваат како меки и удобни.3.Совршено зашиениот дизајн на Дуксер со Патент го прави повисоко ниво и привлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Дневен, Спорт, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, работа, дома и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.Производ information : Season : Spring/Summer/Autumn/Winter Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daily Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовнокако да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жените Се Облекуваат Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Без граници миди фустан на јуниори
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници миди фустан на јуниори

Класик со пресвртбез фустан за вратоврска на границите на границите зема фустан со маица и го свртува ј�

DEN 261.28
Мини Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Цврсти Фустани Во А-Линија Бохо Фустан Џебови Туника Подароци На Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мини Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Цврсти Фустани Во А-Линија Бохо Фустан Џебови Туника Подароци На Дозвола

Шудагенг Женски Фустани Женски Бохо Фустан Одмор VВратот Краток Ракав Мини Солидна АЛинија Сива М...

DEN 168.80
Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Фустан, Секојдневни Мини Фустани, Пролетен Е�

DEN 2.33
Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Половината : 84см / 33.07" Колк : 94см / 37.01" Должина : 96см / 37.80"Големина : М Биста : 94см

DEN 591.68