• Ново
Единствени поволни цени, женски плус големина класичен тексас прилагодлив каиш за суспензија фустан

Единствени поволни цени, женски плус големина класичен тексас прилагодлив каиш за суспензија фустан

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти. Продолжувајќи со концептот за дизајн на времето, се надеваме дека нашата облека ќе ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини што ви даваат пријатно искуство. Оставете го овој фустан за суспензија на тексас да биде среќен во вашата летна гардероба, покажувајќи поубаво од вас. Обликот на целокупниот фустан е секојдневен, а вклопувањето е опуштено и лесно. Исклучително мек фустан, совршено се вклопува. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Меѓународна големина на мерење (во инчи) - Girth на половината - hip girth - вкупна должина1x - - 37 45 1/4 18 1/42 X 40 1/8 - 48 3/8 - - 18 7/83x 43 3/4 - - 52 - 19 1/24 X - - 47 1/4 55 1/2 20 1/8 повеќе стилови , Повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина класичен тексас прилагодлив каиш за суспензија фустан 68% памук 30% полиестер 2% спандекс. Увезени. Странични џебови. Вкрстено назад. Целокупниот фустан. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот е 5'6 ", 180 фунти одговара на големина 1x.

Карактеристики

Производи во категоријата

Синдисус Жени Обични Неправилни Полите Сарафан Дами Секси Лизга Фустан Прилагодливи Ремени Плажа Туника Едноставни Кратки Мини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Синдисус Жени Обични Неправилни Полите Сарафан Дами Секси Лизга Фустан Прилагодливи Ремени Плажа Туника Едноставни Кратки Мини

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан Тип Н

DEN 254.24
Eyикмарн Женски Летен Фустан Без Ракави Ракав Ракав Мини Фустан Со Екипаж Со Цврста Боја Лабаво Вклопување Краток Течен Плисиран
  • Ново
Оценка на клиентот:

Eyикмарн Женски Летен Фустан Без Ракави Ракав Ракав Мини Фустан Со Екипаж Со Цврста Боја Лабаво Вклопување Краток Течен Плисиран

Детали за производот 50%Хлор+50% Полиестер Увезени Затворање На копчето Карактеристика : Женски Мини Фуст�

DEN 267.04
Дијанли Женски Фустани Краток Ракав Преголем Обичен Бохо Возбуда Висок Струк Течен Одмор Плажа Партија Цветни Печати Мини Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дијанли Женски Фустани Краток Ракав Преголем Обичен Бохо Возбуда Висок Струк Течен Одмор Плажа Партија Цветни Печати Мини Фустан

МАТЕРИЈАЛ : 95% Вискоза+5% Спандекс.22 "Должина : 102см / 40.16 "Должина : 106см / 41.Користење благ нежен сапун Големи

DEN 2.00
Летни Фустани За Жени Клиренс Фустани За Сонце За Жени Женски Летен Фустан Со Цврста Боја Шуплив Мини Фустан Без Ракави Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Клиренс Фустани За Сонце За Жени Женски Летен Фустан Со Цврста Боја Шуплив Мини Фустан Без Ракави Фустан

Сметаме големини кои одговараат на секој тип на тело, видете ја нашата табела со големини за да ја избер�

DEN 255.84