• Ново
Уникатни поговори за женски рафли против вратот лак за вратоврски цветен а-линија мини фустан

Уникатни поговори за женски рафли против вратот лак за вратоврски цветен а-линија мини фустан

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Women'sенски Ruffle v вратот на вратот вратоврска 3/4 ракав цветна а-линија мини фустани за цветање шарм овој фигура-ласкава стилизирана со лак вратоврска врат и засилен облик на деколте на V. Светла цветна шема, летна боја и здолниште што тече, даваат весел стил на овој цветен фустан. 100% полиестер. V вратот со расипан. Лак за само -вратоврска. 3/4 ракав со еластична манжетна. Висока половината. Над должината на коленото. Обичен фустан на женски обичен пламен. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот носи во големина XS (висина : 5'9 ", градите : 33 инчи, половината : 22 4/5 инчи, колк : 35 инчи, должина на рамото : 15 2/5 инчи, тежина : 114 1/2 фунти). Мерење (во инчи). Големина - Градски градите - Опсег на половината - Ширина на рамото - Вкупна должина 36 5/8 - 28 ~ 35 7/ 8 13 5/8 36 S 38 5/8 - 29 7/8 ~ 37 3/4 14 1/8 - 36 5/8 M - 40 1/2 - 31 7/8 ~ 39 3/4 14 5/8 - 37 1/4 L 44 1/8 - 35 3/8 ~ 43 1/4 - - 15 1/2 - 37 3/4xl 47 5/8 - 39 ~ 46 7/8 16 3/ 8 38 3/8.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мини Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Цврсти Фустани Во А-Линија Бохо Фустан Џебови Туника Подароци На Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мини Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Цврсти Фустани Во А-Линија Бохо Фустан Џебови Туника Подароци На Дозвола

Шудагенг Женски Фустани Женски Бохо Фустан Одмор VВратот Краток Ракав Мини Солидна АЛинија Сива М Ве Мо�

DEN 168.80
Женски Готски Корсет Фустан Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Неправилни Полите Плисирани Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Готски Корсет Фустан Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Неправилни Полите Плисирани Миди

Женски Готски Корсет Фустан 2023 Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Непр

DEN 2.67
Зрбивб Гроздобер Жени Тенок Фустани Жени Тркалезен Врат Стомачен Фустан Без Ракави Боемски Страничен Шлиц Без Ракави Макси Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зрбивб Гроздобер Жени Тенок Фустани Жени Тркалезен Врат Стомачен Фустан Без Ракави Боемски Страничен Шлиц Без Ракави Макси Фустан

Големина : С Биста : 85105см / 33,4641,34" Половината : 50см / 19,69" Должина : 127см / 50,00" Големина : М Биста : 90110см / 35,4343,31"

DEN 3.00
Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Фустан, Секојдневни Мини Фустани, Пролетен Е�

DEN 2.33