• Ново
На Дозвола Летни Фустани За Жени Печатени Мини Кратки А-Линија Празник Без Ракави V-Вратот Фустан Обични Фустани Портокал 2XL

На Дозвола Летни Фустани За Жени Печатени Мини Кратки А-Линија Празник Без Ракави V-Вратот Фустан Обични Фустани Портокал 2XL

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Оваа ткаенина За Мини Краток Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна.V-Вратот Трендовски моден дизајн. Информации за производот : . - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Без Ракави : Мини Стил На Врат Со Кратка Облека : Стил На Фустан Со Врат : А-Линија-Шема : Печатена Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С Биста : 100см/39.37" Половината : 94см/37.01" Колк : 108см/42.52" Должина : 90см/35.43" Големина : М Биста : 106см/41.73" Половината : 100см/39.37" Колк : 114см/44.88" Должина : 92см/36.22" Големина : L Биста : 112cm/44.09" половината : 106cm/41.73" колк : 120cm/47.24" должина : 94cm/37.01" големина : Xl Биста : 118cm/46.46" Половината : 112cm/44.09" Колк : 126cm/49.61" должина : 96cm/37.80" Големина : Xxl Биста : 124cm/48.82" Половината : 118cm/46.46" Колк : 132cm/51.97" Должина : 98cm/38.58" Qs Дизајн Q : женска мода лабава повик v вратот оглавник печатени фустан без ракави. ●Ултра Лесен И Мек Материјал+ : сигурно би Го сакале начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Овие Летни Фустани се изработени од 95% Полиестер, 5% Спандекс. ①Карактеристика : За Фустани Без Ракави, Мини Кратки Фустани, Фустани Со Врат, Фустани Со А-Линија, Фустани ОД 2 XL, Печатени Фустани, Портокалови Фустани, Полиестерски Фустани. ®Прилика : Летен Женски Секојдневен Фустан Погоден За Запознавање, Бритдеј, Вечера, Плажа, Одмор, Одмор и Секојдневно Носење. Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да ве сервисираме.

Карактеристики

Производи во категоријата

Без граници на постери на јуниорите
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници на постери на јуниорите

Поло добива нов изглед во форма на зипфустан со зипапфустан Ребреди се за меко, строго чувство, овој фус�

DEN 3.00
Базиреј Женски Фустани, Каузални Фустани, Фустани На Плажа Без Ракави Летни Фустани Мини Длабоко В-Вратот Должина На Коленото
  • Ново
Оценка на клиентот:

Базиреј Женски Фустани, Каузални Фустани, Фустани На Плажа Без Ракави Летни Фустани Мини Длабоко В-Вратот Должина На Коленото

Мода Жени Секси Длабоко VВратот Халтер Без Грб Пресече Мини Партија Клуб Фустан Ве молиме, Не Само Упате�

DEN 239.84
Женски џеб мини фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски џеб мини фустан

Со слабеење и лесни кратки ракави, ова е мини фустан што треба да го носи цело лето Облечете го со високи

DEN 1.67