• Ново
Женски Мини Фустан, Модни Жени Обичен О-Врат Цврст Фустан Ливче Ракав Долг Ракав Мини Фустан

Женски Мини Фустан, Модни Жени Обичен О-Врат Цврст Фустан Ливче Ракав Долг Ракав Мини Фустан

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Женската колекција AXXD вклучува женски макси фустани, јакни и џемпери, вклучувајќи опции со плус големина. Женски летни фустани со женски детали. Не само што е супер удобно, туку е и многу ласкаво и има секојдневен и стилски стил. Овој фустан ќе биде лесен избор за секоја секојдневна секојдневна и свечена пригода од утро до вечер : бранч, работа, црква, релаксирање дома, фотографии од семејството/парот, патување, плажа, секојдневен, шопинг, дружење, меден месец, одмор и професионална и пост-бременост. Кога времето е студено, лесно е да носите тексас јакна! И достапно е во различни бои во класичен стил што ќе одговара на секоја облека во вашиот плакар. Таков симпатичен макси фустан, само спарете го со вашите сандали или потпетици, клинови, чизми или патики и слоевит ѓердан за да го комплетирате изгледот и подготвени сте да одите! Аксхд Жени Мини Фустан, Модни Жени Обични О-Вратот Цврст Фустан Ливче Ракав Долг Ракав Мини Фустан. Големина Табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 59см/23.23 "Должина : 91см/35.83" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 60см/23.62" Должина : 93см/36.61 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106cm/41.73 "Ракав : 61.5 cm/24.21" Должина : 95cm/37.40 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 63см/24.80 " Должина : 97см/38.19". 1.Карактеристики : Секојдневна Облека, Удобна,Печатење,тилски и моден дизајн,Есенски секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : . Сезона : umn/Зима. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Фустан.

Карактеристики

Производи во категоријата

Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Фустан, Секојдневни Мини Фустани, Пролетен Е�

DEN 2.33
Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Половината : 84см / 33.07" Колк : 94см / 37.01" Должина : 96см / 37.80"Големина : М Биста : 94см

DEN 591.68
Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse

Едноставно, но никогаш основно, Тера хитови над коленото Затворање : стил на пуловер Ракави : кратки рака

DEN 342.24