• Ново
Женски Копче Надолу Сомотска Кошула Кошула Јакна Обичен Долг Ракав Дечко Блузи Преголеми Врвови

Женски Копче Надолу Сомотска Кошула Кошула Јакна Обичен Долг Ракав Дечко Блузи Преголеми Врвови

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Женска мода еднобојна сомотска јакна со долги ракави со долги ракави - - - овој обичен капут со копче за ревер ја додворува секоја фигура со лабав ефект и формира ласкаво сечење. Уживајте во носењето модерен кардиган без да ја жртвувате удобноста, класична боја која најдобро одговара на вашиот вкус и стил. Големина шема : . Големина (см). С тбуст : т110тслев : т50тлгхт : т68. Мt Bust : t114tsleve : t51t Length : t69. Lt Bust : t118tsleve : t52t Length : t70. XLt Bust : t122tsleve : t53t Length : t71. Големина (инч). St Bust : t43. 31tsleve : t19. 69tlengh : t26. 77. Мt Bust : t44. 88tsleve : t20. 08tlengh : t27. 17. Lt Bust : t46. 46tsleve : t20. 47tlengh : t27. 56. XLt Bust : t48. 03tsleve : t20. 87tlengh : t27. 95. Спецификација : . Материјал : Полиестер. Стил : Улица. Шема : Обична. Применлив пол : Женски. Соодветна возраст : 18-24 години. Изборна боја : Бела, црна, вино црвена, портокалова. Забелешки : . 1. Постои разлика од 1-2 см според рачното мерење. 2. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Содржина На Пакетот. 1 * материјал погоден за Кожата на Палтото : Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, флексибилен и лесен, дише и апсорпција на пот, извонредна изработка и удобен за носење. Уникатен дизајн : функција копче надолу кардиган стил, стилски еднобоен сомотски дизајн со џеб на градите, секојдневен ревер и лабав стил, зимскиот капут ве прави пошармантни. Повеќекратно совпаѓање : Слободно спарете ја нашата секојдневна јакна со фармерки, шорцеви, хеланки и здолниште. Може да го носите и надвор од камизола/фустан. Различни комбинации, носат како што сакате. Соодветни прилики : овој обичен капут за кошула е совршен за различни прилики, како што се : секојдневно носење, работа, училиште, роденден, клуб, забава, состаноци, шопинг, улица, одмор итн. Идеален подарок : совршен подарок за членовите на вашето семејство, пријателките и себе си. Облечете го ова за секојдневен ден со пријателите или ставете го преку фустан за стилска надворешна облека!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лабава Блуза Блузи Графички Обични
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лабава Блуза Блузи Графички Обични

МЕЛДВДИБ Женски Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лаб�

DEN 319.84
Плус Големина V Вратот Врвови Краток Ракав Лабава Фит Женски Блузи Бизнис Повик Издувам Ракав Швајцарската Точка Маица За Жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плус Големина V Вратот Врвови Краток Ракав Лабава Фит Женски Блузи Бизнис Повик Издувам Ракав Швајцарската Точка Маица За Жени

Големина : С Биста : 92см / 36,22" Ракав : 24см / 9,45" Рамо : 39см / 15,35" Должина : 70см / 27,56"Големина : М Биста : 98см / 38,58" �

DEN 287.84
Женски Блузи Денот На Свети Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Блузи Денот На Свети Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава

Денот На Свети Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав

DEN 207.84
Бинмер Жените Краток Ракав Елегантен Темперамент Рами Мала Кошула Ретро Стил Лабава Се Врвот Краток Ракав V-Вратот Врвот Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бинмер Жените Краток Ракав Елегантен Темперамент Рами Мала Кошула Ретро Стил Лабава Се Врвот Краток Ракав V-Вратот Врвот Кошула

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

DEN 335.84