• Ново
Маица Со кратки ракави Женски Блузи Против Вратот Маици Со Долги Ракави Блузи Во Стилот На Бохо Фрагарн

Маица Со кратки ракави Женски Блузи Против Вратот Маици Со Долги Ракави Блузи Во Стилот На Бохо Фрагарн

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Женски В Блузи За Вратот Маици Со Долги Ракави Бохо Стил Топпроизвод детали женски Пруги Блуза Со Долги Ракави Име : Женски В Блуза За Вратот Врвови Со Долги Ракави Пол : Жени, Женски, Дами Карактеристика : Лента, В Врат, Долг Ракав, Основен Стил, Лабава Фит Блуза.Стил : Лабаво Вклопување, Стилска Ткаенина : 95%Полиестер+5%Спандексезона : Пролет, Fall, Есенска Пригода : Патување, Одмор, Шопинг, Улица, Забава, На Отворено, Клуб, Работа, Дневно.Вклучено : 1 Х Лента Блуза Блуза Нега : Рачно Перење Во Студ / Висат За Сушење / Лежење Рамно За Сушење / Не Белило Прашање И Одговор : П1 : каков материјал од Овој Врв на Блуза со Долги Ракави?А1 : Гроздобер Блуза Кошула изработена од висококвалитетен, многу мек и пријателски за кожата материјал, пријатна и удобна.П2 : дали врвовите на блузата се вистинити за големината?А2 : нашата големина е редовна,и имавме табела со големини на веб-страницата, можете да се повикате.надевајќи се дека ќе ви помогне.П3 : дали оваа кошула е опремена или лабава?А3 : Лабаво вклопување.П4 : дали бојата е иста како и сликата?А4 : сликата е што е можно поблиску до вистинската боја. Поради светлината и компјутерскиот монитор, бојата и моделот ќе бидат малку поинакви, ова е нормално, ве молиме разберете.П5 : дали црната големина е веќе над големината или треба да изберам 1 големина поголема?А5 : само нарачајте ја вашата нормална големина, нашата големина е стандардна големина на САД.error : Size USUKEUBust Sleeve Length S81238100cm/39.37"57cm/22.44"69cm/27.17"M101440104cm/40.94"58cm/22.83"71cm/27.95"L121642110cm/43.31"59cm/23.23"73cm/28.74"XL141844118cm/46.46"60cm/23.62"75cm/29.53"XXL162046126cm/49.61"61cm/24.02"77cm/30.31" ● Мека И Лесна Ткаенина За Мешавина Од Полиестер Погодна за Кожата. Ткаенината е удобна за носење, ви носи супер пријатен допир на кожата и носи добра наклонетост во вашата гардероба. ● Сите тие се совршено и имаат убаво тенко меко чувство за нив. Погоден за сите прилики, состаноци, шопинг или работа. +Прилика : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Слаби Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет, Aut И Зима.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лабава Блуза Блузи Графички Обични
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лабава Блуза Блузи Графички Обични

МЕЛДВДИБ Женски Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лаб�

DEN 319.84
Јсезмл Летни Врвови За Жени Гроздобер Памучни Ленени Кошули Со Кратки Ракави Секојдневни Цветни Принтови Широки Кошули Со Кружен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јсезмл Летни Врвови За Жени Гроздобер Памучни Ленени Кошули Со Кратки Ракави Секојдневни Цветни Принтови Широки Кошули Со Кружен

? П : дали овој фустан е вистинит за големината? "Ние користиме Азиски големини, кои работат помали 12 од НА

DEN 431.84
Плус Големина V Вратот Врвови Краток Ракав Лабава Фит Женски Блузи Бизнис Повик Издувам Ракав Швајцарската Точка Маица За Жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плус Големина V Вратот Врвови Краток Ракав Лабава Фит Женски Блузи Бизнис Повик Издувам Ракав Швајцарската Точка Маица За Жени

Големина : С Биста : 92см / 36,22" Ракав : 24см / 9,45" Рамо : 39см / 15,35" Должина : 70см / 27,56"Големина : М Биста : 98см / 38,58" �

DEN 287.84