• Ново
Надворешен палто на Силвертон за кучиња, розова, голема

Надворешен палто на Силвертон за кучиња, розова, голема

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Водоотпорна топлина : Ние не сме единствените што им се допаѓа топло, исто така и нашите кучиња! Палтото на кучињата од Силвертон водоотпорно е идеално за ладно време и е отпорен на вода да држи дожд, снег и ветер за да може вашето куче да има повеќе време за игра. Ockебови за пакување : Совршен за мали најважни работи, овој палто за кучиња е комплетно со удобен страничен џеб за да се складираат копчињата, личните карти, торбите и да се третираат. Отпорен на вода : Дождот и снегот го исполнија својот натпревар со палтото на Силвертон водоотпорен. 3м thinsulate, кадифен внатрешно руно и отпорна на вода Ripet Stagestop Отфрлете вода одржувајќи го вашето куче суво и топло. Вклучете се и исклучете : бесплатно и тотално функционална, оваа јакна е лесно да се вклучи, како и да се соблече. Прилагодливи затворања на стомакот, Keepet Stages Вашето куче го поддржаа и топло и кога е време да влезете внатре, само повлечете ги Strapetges на Velcro и да ја зачувате јакната за идна употреба. Нега за чистење : Да ја исчистите јакна на вашето куче, машинско миење ладно, со како бои на нежен циклус и суво суво, ниско. Погодни за секоја шепа : Достапни 5 различни големини, има надворешно палто на Telluride 2-во-1, кој е совршен за вашето кученце. Водоотпорна топлина : Ние не сме единствените што им се допаѓа топло, исто така и нашите кучиња! Палтото на кучињата од Силвертон водоотпорно е идеално за ладно време и е отпорен на вода, чувајќи дожд, снег и ветер, така што вашето куче може да има повеќе време да игра . џебови за пакување : Совршени за мали најважни, овој палто за кучиња е комплетно со удобна страна Pocketеб за да се складираат копчиња, лични карти, ситни кеси и третмани . Отпорен на вода : Дождот и снегот го запознаа својот натпревар со палтото на Силвертон водоотпорен. 3м thinsulate, кадифен внатрешно руно и отпорна на вода Ripstop Repled Вода одржувајќи го вашето куче суво и топло.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зимски Капут за кучиња, Топла Дебела Јакна За Кучиња Отпорна На Ветер за Снежно Дождливо Студено Време, Облека За Елек За Кучиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зимски Капут за кучиња, Топла Дебела Јакна За Кучиња Отпорна На Ветер за Снежно Дождливо Студено Време, Облека За Елек За Кучиња

Карактеристики : 1 Еластичната ткаенина ја апсорбира потта и дише правилно, ја меси тивко и се загрева, н�

DEN 447.84
Лесно е да се облече секвенци принцеза кучиња свилен фустан за женски девојки кучиња или кутриња [на располагање на повеќе димензии]
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесно е да се облече секвенци принцеза кучиња свилен фустан за женски девојки кучиња или кутриња [на располагање на повеќе димензии]

Ние ги сакаме нашите миленици! Ние исто така сакаме кога нашите миленици изгледаат симпатично и удобно..

DEN 0.67
Куче Helios ® Ураганин Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Кучешки Палто Со Целото Тело W Технологија За Рефлектирање На Топлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Куче Helios ® Ураганин Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Кучешки Палто Со Целото Тело W Технологија За Рефлектирање На Топлина

Кучето Хелиос "Ураганин" Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Палто За Целото Тело со Технологија за Ре�

DEN 639.84
Приказната За Дејмон И Питијас
  • Ново
Оценка на клиентот:

Приказната За Дејмон И Питијас

Ова дело е избрано од научниците како културно важно и е дел од базата на знаење на цивилизацијата каква

DEN 279.84