• Ново
Куче Helios ® Namastail Лесен 4-Насочен Водат Дише Полно Тело Перформанси Јога Куче Дуксер Тренерка

Куче Helios ® Namastail Лесен 4-Насочен Водат Дише Полно Тело Перформанси Јога Куче Дуксер Тренерка

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Кучето Хелиос "Намастаил" Лесна 4-Насочна Вежба За Дишење Со Полно Тело Јога Куче Качулка Тренерка е за спокојство на следното ниво и целосна флексибилност. Целото тело се одликува со специјално дизајнирани лесни ултра-еластични ткаенини кои се спојуваат заедно за максимална Флексибилност, Подвижност и Дишење Што е Исто така Пропустливо. Главната Егзо-школка има Еластан И Спандекс со 4-насочна технологија за истегнување што се движи во секоја насока. Качулката За Кучиња Намастаил, исто така, има добро координирани стратешки поставени перфорирани еластични облоги за Изработка за Стратешка Вентилација што додава Дишење. Оваа Тренерка За Кучиња За Јога има и еластичност околу ракавите и телото за совршено униформно вклопување со дополнителна просторија за раст која речиси се чувствува како секундарна кожа. Карактеристики двојно Засилено шиење на секој спој За Издржливост и Стабилност со додадена рефлектирачка постава долж надворешноста за ноќна заштита. Дополнително, главната егзо-школка и облоги имаат технологија За Брзо Сушење која брзо се суши. Помага ПРИ Ув Заштита од штетните зраци на сонцето и совршено се вклопува за да помогне во задржување или собирање на пролеани влакна. Се одликува со лесен дизајн на повлекување и исклучување и акцентирана хауба за повлекување со процеп на поводник долж грбот. Машина За Перење. Достапно во Повеќе Бои и Големини. СПЕЦИФИКАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА : Во (Инчи) "Назад" Должина е Од Вратот До Опашката : * Видете ја табелата со слики ЗА приближување НА големината ЕКСТРА МАЛ : Назад : 9.8" Градите : 15.4" Вратот : 11.4" Ракав : 2.8" МАЛ : Назад : 11.8" Градите : 18.1" Вратот : 12.6" Ракав : 3.1" СРЕДНО : Назад : 13.8" Градите : 20.1" Вратот : 14.2" Ракав : 3.5" Голем : Назад : 15.7" ГРАДИТЕ : 21.3" Вратот : 16.5" Ракав : 3.9" Екстра Голем : Назад : 17.7" градите : 23.2" Вратот : 17.7" Ракав : 4.3" Карактеристики перформанси Со Врвен степен Лесни ткаенини СО двојна егзо-Школка Со 4-Насочна Конструкција На Истегнување КОИ ОБЕЗБЕДУВААТ ШИРОК СПЕКТАР На Флексибилност, Мобилност и Удобност. Се одликува со технологија За Брзо Сушење која ја апсорбира и лади вишокот на влага во телото околу телото и хаубата и технологија Против Мирис која помага при предизвикување мирис на микроби. Обезбедува Целогодишна Ув Заштита Од Сонце На Целото Тело, помагајќи да се спречат штетните зраци и убаво се вклопува за да помогне во одржувањето на пролеаните влакна. Беспрекорна конструкција со усогласена вградена еластичност околу телото и ракави за поприлагодливо вклопување, со додадени перфорирани Еластични Мрежести Панели долж рацете за Стратешка Вентилација и Флексибилност со Водоотпорна Конструкција со Патент и Процеп на Поводник долж грбот. Машина За Перење И Достапна во Повеќе Големини и Бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Скелет куче пижама големина д -р
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скелет куче пижама големина д -р

Ноќта на вештерките Скелетот Пет пижама Оваа симпатична костум за Ноќта на вештерките во костуми за куч

DEN 204.48
Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека

краток опис не е достапен Карактеристики : 1 Овој елек е изработен од меки и удобни полиестерски влакна, �

DEN 1.00