• Ново
Без граници на средниот пораст на Jeggings на Juniors

Без граници на средниот пораст на Jeggings на Juniors

Buyers rating:
DEN 959.68

Износ

Овие хеланки на јуниори од без граници се мешаат и удобност и стил за да испорачаат совршен пар на секојдневните дното. Направено од мека ткаенина од мешавина од памук со вистинска количина на истегнување, тие ќе ве одржуваат пријатно без разлика дали сте активни или само се дружите со пријателите. Двете функционални назад ги одржуваат вашите додатоци безбедни кога сте во движење, додека покриената еластична лента за половината обезбедува стил на влечење без проблеми, за да не мора да се карате со копчиња или патенти кога се менувате. Овие фармерки прават одличен додаток на вашата секојдневна гардероба и се достапни во најразлични забавни бои и миења за да изберете. Jeggings на Juniors на средниот пораст. 35% полиестер, 31% памук, 30% рајон, 4% спандекс. Среден пораст. Повлекување на јуниори на џегингс. Покриена еластична лента за половината. Дизајн со цврста боја. Две функционални џебови на грбот. Достапно во разновидни бои. Измијте пред абење, машина за миење ладно со како бои внатре надвор, отстранете веднаш, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ладно железо доколку е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru, плетените џеги�

DEN 319.20
Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Толку симпатична, толку удобна Должина на глуждот Затворање : Повлечете со еластична половината...

DEN 601.44
Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.

Толку симпатична, толку удобна Печатените Jeggings на Terra & Sky го прават стајлингот едноставен со лесен дизај

DEN 381.60
Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru ги плетеше џеги�

DEN 319.20