• Ново
Време и време женските високи издигнувања на фармерки, 29 inseam за редовни, големини 4-22

Време и време женските високи издигнувања на фармерки, 29 inseam за редовни, големини 4-22

Buyers rating:
DEN 287.68

Износ

Curvy и сензационално, овие фармерки со висок пораст од време и TRU се оние што ќе ги достигнете повторно и повторно. Нивната ласкава, крива која се вклопува и силуета со слаби нозе ги прави совршен избор за патики или потпетици, а четиринасочниот тексас на истегнување ги одржува цело време удобно додека ја одржуваат својата форма. Само на. Материјал : 64% памук/30% Репревиј Полиестер/6% Спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина 4. одговара : curvy со слаба нога. Подигнување и инсејм : висок пораст; 29" inseam (r); 27 "(а). Затворање : Затворање на копчињата со поштенски мува. Џебови : стајлинг со пет џеб. Карактеристики : четиринасочен тексас за истегнување за удобно чувство и вклопување; јамки на ременот. Womenенски Висок раст од фармерки од време и Тру.

Карактеристики

Производи во категоријата

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru, плетените џеги�

DEN 319.20
Фармерки за директни нозе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фармерки за директни нозе

Фордските фармерки со права слава на слава се стилски и исклучително разноврсни Направени од мека, но и�

DEN 0.67
Повлечете го средниот пораст
  • Ново
Оценка на клиентот:

Повлечете го средниот пораст

Еден дел фармерки, еден дел хеланки ги прави џегингите на Ли на Ли, заедно чудесни! Лесно за носење и лесе

DEN 558.40
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.67
Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging

Удобно за секојдневно носење, но сепак стилски доволно за специјални прилики, овие женски плус џегингс �

DEN 2.67
Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings

Влезете во ладен стил со тексас џегингс од Terra 28 ”Inseam Затворање : Стилот на повлекување со затворање на д

DEN 1.00