• Ново
Без граници на јуниори за супер високи издигнувања на џегингс

Без граници на јуниори за супер високи издигнувања на џегингс

Buyers rating:
DEN 319.20

Износ

Etет надвор од куќата во удобно влечење џегинг од без граници. Силуетата со високи високи ги рефлектира вашиот трендовски стил и парови совршено со сандали со лизгање. Не заборавајте : Завршувањето на истегнување ве одржува пријатно за време на вашите денови и ноќи. Исклучиво на. Материјал : 71% памук/24% полиестер/3% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. fit : тенок вклопување низ колковите и бутовите; Слаба нога. Подигање : Висок пораст. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Faux предни џебови; Функционални џебови на грбот. Карактеристики : детали за истегнување. Високо растојание од џегинг за јуниори од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru, плетените џеги�

DEN 319.20
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.67