• Ново
Нема граници на супер високиот пораст на јуниорите со уништување

Нема граници на супер високиот пораст на јуниорите со уништување

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Подигнете ги основните кожа со овие супер високи издигнувања на виткање од без граници. Изработени со навестување за истегнување и вклопување без празнини, овие џегингс даваат удобен изглед на кривото гушкање што сигурно го сакате. Исклучиво на. Материјал : 92% памук/7% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 и носи големина 3. одговара : тенок вклоп; Curvy. Подигање и инсејм : високи; 28 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : јамки на ременот; сите потресени детали; Не-јаз од половината; измислица за истегнување. Деструирани високи кари џеги за јуниори од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings

Влезете во ладен стил со тексас џегингс од Terra 28 ”Inseam Затворање : Стилот на повлекување со затворање на д

DEN 1.00
RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite
  • Ново
Оценка на клиентот:

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

DEN 319.20
Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings

Чувајте го вашиот пријатна стил на тренд со овие печатени џегинг од Terra 21 ”Inseam Затворање : Повлечете ста�

DEN 458.40